Dershaneye geç başlamak

merhaba, sizlere bi problemimi anlatmak istiyorum.

Ben bu sene son sınıftayım ve dershane değiştirdim. geçen sene olduğum dershaneden memnun değildim. ve bir dershaneye babam habersiz kaydettirmiş. orda da olduğum şehrin ünlü bi okulu gidiyor. sınıfça.. o sınıf çok havalı vs olduğunu düşünüyor ve aralarına kimseyi almıyor. tabiri caizse sınıfça dolaşıyorlar. istemezsen sildiririz kaydını dedi. ben de tek o sınıf yoktur son sene sonuçta başkaları da vardır illaki tanışırım diyerek olur giderim ben oraya dedim. bugün başlamış sabah 8de ve babam bunu ne kadar dert ettiğimi bile unutmuş söylemeyeyi. bugün söyleedi. yani mecburen geç gideceğim. zaten iletişim problemim var heyecanlanıyorum konuşurken falan. ama muhabbeti kurduktan sonra çok iyi anlaşırım. muhabbetim iyidir sadece utanıyorum işte. zaten osınıfla arkadaşlık yapabileceğimi düşünmüyorum. diğerleriyle takılırım diye düşündüm ama ilk gün onlar da kaynaşmıştır... son sene olduğundan benim için önemli.. yani arkadaş edinemezsem dershaneye de gidesim gelmiyo, gitmiyorum. son senemi böyle harcamak istemiyorum. yardımcı olursanız gerçekten çok çok çok sevinirim arkadaşlar.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yhaa ben dershanede öretmenim,bunları çok sorun yapma keşke hiç arkadaşın olmasa,böylece oturur ders çalışırsın.eed hepimiz dost canlısı insanlarız ama arkadaşlıklar boş bi anlamda gelip geçici hele drshane gibi süresi belli bi ortamdan bi bok bekleme!bi yandanda rahat ol,elbet kafana göre arkadaş edineceksin,insanlar sosyal yaratıklardır.sen birilerini kabul etceksin,birileri seni kabul etcek,arkadaş olup gitceksiniz..ben üniye 1 ay geç gitmiştim,ilk dönemin sonuna doğru bütün fakülteyi,1 yılın sonunda tüm okulu tanıyor gibiydim..zamanla arkadaşın çok olurrr..bununda ayrı bi sıkıntı olduğunu bil:((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence cool takıl sen muhattap olma :D

2 artısı olur.

1. derslerine odaklanmış olursun başka yapcaj bişey kalmaz

2. lan bu kız kim kimseyle muhatap oluyor yüz vermiyor flan die bu sefer onlar peşinde koşar

0|0
    0|0
    • şöyle bi şey olabilir ya kimse tınlamazsa?

• hayır muhabbetim iyi güveniyorum kendime ama ilk tanışma işte. ben mi gidip tanışsam onları mı beklesem yoksa başka şansım var mı işte ne bileyim. biriyle tanışmamı gerektirecek bi durum olmadı. zaten ortam kurulu oldu hep bulunduğum yerlerde. hep tanıdığım biri oldu ama bu sefer yok..

• ille tanışcam diyosan tanışmak istediğin kişiye git dershaneye de geç başlamışsın hoca konuları nasıl işliyo defterine bakabilirmiyim de tanış işte :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok kolaydı ya sigara içenler merdiven altında toplanıodu. Bi sürü de arkadaşım oldu böyle böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...