Hangi futbol takımını tutuyorsunuz?

Hangi takımı tutuyorsunuz arkadaşlar ve Fenerbahçe'nin son zamanlarda yaşadığı şike iddiaları hakkında düşünceleriniz neler?

• Galatasaray
    23% (10)39% (15)30% (25)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    43% (19)21% (8)33% (27)Oy Ver
  • Beşiktaş
    18% (8)26% (10)22% (18)Oy Ver
  • Trabzon Spor
    7% (3)3% (1)5% (4)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz).
    9% (4)11% (4)10% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada bende Fenerbahçeliyim :))

0|0
80|64

En İyi Kız Görüşü

• Ölene kadar FENERBAHÇE

O mahalle takımı olsun ben onu vallahı kaldırımdan bile desteklerım

Şike olayına gelıncede butun takımlar kendını Fenerbahçe ıle mı aklandıracak ..

Galatasarayın parası az gelmiş busene :Pp nerdeyse o zman..:))

Oratda dogru duzgun delıl bıle yokken antifenercilere gün doğdu:))

altın çamurada düşse altındır.

Yaşasın FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :)))

7|3
    7|8
    • Hahah antifenerli kıskanç guruh :D:D

Yaşasın Fenerbahçem böyle bir taraftar ruhu yok başka takımda kıskanıyorsnuz :D:D

• yaklaşmak zorundamıyız şu an varsa vardır. Bak ne demişim orda o sokkata oynasa da FENEBAHÇE lıyım. sanane bundan. Paramız var şükür.. Yıne her takımı satın alır alır super lıge çıkarız sızene kardeşım. Zaten Fenerbahçe ve yargının sorunu sananeeee.

(İRONİ)

Erkekler Ne Diyor 64

• Bu Galatasaray taraftarı 2 senedir kayıptı . Bukelemunlar renkten renge giriyorlardı. Bir Yeşil Beyaz , bir bordo mavi oluyorlardı bu sene sarı kırmızıda karar kılmışlar herhalde. Umarım hep sarı kırmızı kalırlar bizde düşmanımızı tanımış oluruz .

Bu arada rengi değişmeyen Fenerbahçe taraftarıyım .

1|0
    2|4
  • Galatasaray

4|0
    2|3
  • 1903

2|1
    2|1
  • Eksi manyağı olucam ama beşikten mezara GALATASARAY...forever uA <3

2|1
    1|1
  • BeşiktAŞK.

2|2
    1|2
  • bandırmaspor

0|1
    1|0
  • dar agacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE :)

2|1
    2|6
  • BEŞİKTAŞK.

3|0
    3|1
  • tek aşk BEŞİKTAŞK !

2|3
    1|2
  • galatasaray.

(dün 17 eksi aldım bugün geçmesi dileğiyle başarılar;)

4|2
    2|1
  • tüzel kişilikler başkan ve yönetim kurullarıyla temsil olunur. bu nedenle, başkan veya yönetim kurulunda sıkıntı varsa, bu herifler imza yetkisine göre yedikleri naneyi kulübün tüzel kişiliğine de yedeirmiş olurlar. yoksa tüzel kişinin kavun gibi koklayabileceğimiz, karpuz gibi elleyebileceğimiz fiziken varlığı yoktur.

teknik direktör ve futbolcular ise o tüzel kişilikte istihdan edilenlerdir. bunların yediği nane, kulüp tüzel kişiliğini bağlamaz. sadece bireysel şerefsizlik yapabilirler.

bundan öncede vardı onlara niye ceza vermedik dersek bu iş yürümez. en nihatinde, önceden bokla besleniyoruz diye bahçemizde yetişen kerevizi -sevmesek bile- yememezlik edemeyiz. ancak konu bundan sonraki süreçte de aynı ciddiyetle takip edilmeli. lan kerevizden sıkıldık, hadi boka dönelim denmemeli.

yani ŞİKE ŞİKE şampiyonluk varsa, bu tescil olunmaz. takım çarşı-bjk.

0|0
    0|0
  • tabiki fenerbahçe.

bence takım ayırmaksızın şikeye karışan kişiler ceza almalı kulüpler değil,

2|0
    1|2
  • Galatasaray

2|1
    1|1
  • evde fenerliyim, normalde futbolla ilgisi alakası olmayan biriyim.

Babam fanatik fenerli, başka takım tutana ekmek yedirmiyor. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyorum bende :)

2|0
    2|2
  • Doğuşan galatasaraylıydım ama 6-7 yaşlarındayken amcamların beyin yıkama faaliyetleri ile ( para ) fenerli olmuşum.:D

3|0
    2|2
  • Galatasaray bizde artık takım tutma değil bir yaşam biçimi, bir felsefe olmuş durumdadır. Fenerbahçenin şike iddiaları hakkında ne düşünüyorum? eğer doğruysa ki doğru görünüyor gerçekten yazık! bir kaç basiretsiz yonetıcı günün birinde bizimde başıma gelmeyeceğini bilemeyiz açıkcası çok yıkıcı ve utanç verici olay. Fenerbahçe küme düşse bu yüzden (düşsün demiyorum) ama düşerse intihar edenler bile olur çok kötü birşey.

0|1
    0|0
  • G.S

4|1
    1|3
  • galatasaray tabiki ;) bazı arkadaşlar hala kanıt diyo anlama veremiyorum nedir bu savunma mekanizması? kulüp başkanınız yere tükürdüğü için hapishanede değil hakim de heralde goy goy muhabbetine içeriye almadı onu.bazı şeyleri kabul edin demekki ellerinde bir delil var ve başkanınız içeride.

0|1
    2|1
  • Ölene dek GALATASARAY

0|0
    0|0
  • fanatik olmamakla birlikte (çünkü çoğu zaman maç izlemiyorum.) galatasaray.

1|0
    2|0
  • BeşiktAŞK

2|2
    2|0
  • Galatasaray. piuuuu sen fenerlisin ama :))

3|1
    1|2
  • "Beşiktaş"

Ama şu son olaylar beni soğuttu biraz takımdan

1|1
    2|1
  • Galatasaray

2|2
    2|1
  • galatasaray

3|1
    2|2
  • Çarşı diğer takımlara karşı :)

3|1
    3|1
  • galatasaray tabi ki :=)

0|2
    0|0
  • Beşiktaş...ne mutlu Beşiktaşlıyım diyene :))

1|2
    0|1
  • Sonsuza kadar GALATASARAY..

0|4
    1|3
  • beşiktaş.bu sene şampiyon biziz karakartal yükseklerde uçar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 79

Yükleniyor...