Arkadaşlar deneyimi olanlar bakabilir mi?

163 boyundayım vev59 kiloyum vücut ölçülerim 91-70-100 basenlerimin hpş durdupunu söylüyor herkes ama ben sevmiyorum. Göbeğimde var. Pilatese başlama kararı aldım ebru şallının son dvd si tani 21 günde yağlarınızdan kurtulun dvdsini aldım hareketler cardio ile zenginleştirilmiş onyüzden çok zorlanaeak yapıyorum. Sizce dvd nin başlığı doğru mudur yani 21 gün o dvdyi yapıncq denildiği gibi 0 bedene kavuşabilir miyim? Bana inandurıcı gelmiyor şnanmadığım içinde yapnak içimden gelmiyor, deneyimlerş olanlar paylalabilirler mş?
Teşekkürler...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir spor ogretmeniyim olculerine baktim ve 0 bedene kavusmak mumkun oldugundan eminim !! ama bir sartla yaninda bir diet yaparak duzenli yiyersen plates yapip gidip sonra kola icme cok su ic... Plates de ilk basta exersis yaparak zorlanirsin ama alistikca exersis suresini arttir. Son tavsiyem sporu her zaman gulumseyerek ve kendine motivasyon vererek yap ;)

0|0
    0|0
    • Çok çok teşekkür ederim :) bir şey daha sorabilir miyim acaba

• Metabolizmana bagli ama en az 5kilo kaybedersin 1ayda. sureni arttirirsan daha fazla kaybedersin :)

• Tekrar çok çok teşekkür ederim çok saol :)

Erkekler Ne Diyor 6

• düzenli yaparsan neden olmasın bende sen o 21 günü kayda al düzenli ve aynılarını yaptığını çek eğer 22 günde yağlarından kurtulmassan onu delil olarak mahkemeye verebilirsin ve paranı alırsın ama dvd fiyatı pahalıysa mahkemeyle uğraşma fiyatı 50 60 Tl falansa al dene olmzsa bişey kaybetmezsin :D

0|0
    0|0
  • Kiz dene 21 gun sayili gun cabuk gecer sonra bulusuruz 21 gun sonra biseyler iceriz, muhallebi yeriz muhallebi

0|0
    0|0
  • ebru şallı anasından 0 beden doğmuş tabi inanma :))
    ha 0 beden de ne oluyo sanki diyecen karı çok çirkin yoklukta bile gideri yok o da ayrı :))

0|0
    0|0
  • bence tam türk erkeği hayallerndesin, devam et böyle ;)

0|0
    0|0
    • Bence zayıf kızşar daha çok dikkatlerini çekiyor erkeklerin yani baseni göbeği olmayan incecik kızları severler

• Bence kız dediğin senin gibi balık etli olacak , yani elini attığında eline bişeyler gelecek :)

0|0
    0|0
  • Valla vücut ölçülerin muhteşem bir tek şey hariç o da belin , belin çok kalın belini inceltmen lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Goguslerin kuculebilir gogus altin kac cm?

0|0
    0|0
Yükleniyor...