5-6 gibi uygun mudur? Lütfen iyi düşüncesi olan yardım etsiiin?

Sabah yürüyüşüne programa başladığım ilk gün gidebildim, ona da yarı uyanıktım zaten. Tam 5 gün oldu ve 5 gündür sabah uyanamadığım için yürüyüşleri öğlen yapıyorum. Ne kadar alarm kurarsam kurayım, ne kadar anneannem telefonumu ararsa arasın duymuyorum arkadaşım ya. Sinirden GE BE Rİ CEM. Bende sabah yürüyüşlerini saat 5-6 gibi yapmaya karar verdim (öğlen). Sizce uygun mudur?

Güncellemeler:
Akşamüstü*

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sabahın köründe daha iyi beynin boş kafan rahat koşarken hiç bişey düşünmezsin. Aksam üstü zaten yorgunluk olur gerek zihinsel gerek bedensel yorgunluk. Koşmanın sadece bedenine faydası olur. Spor zihninide açmalı

0|0
    0|0
    • Ya öyle de uyanamıyorum ki

• Ben her sabah yaparım zihni açılıyo insanin :D

• Teşekkürler :))

Erkekler Ne Diyor 9

• sabah altıda çık yürüyüşe bak ne kadar güzel oluyor serin serin oh mis illada akşam yapacaksan biraz daha geç saatte yapmanı öneririm

0|0
    0|0
    • Ya yapıyorum zaten, ama uyanamıyorum düzensiz oluyor

• akşam daha erken yat

• Uyuyama gibi sorunumda var ki, yatağa ne kadar erken girersem gireyim 1-2 saat uyuyamıyorum

• ya sabah ya da akşamüstü yap

0|0
    0|0
  • Eğer kardiyo için yapıyorsan saati pek önemli değil. Aslında ne amaçla yapıyorsan yap saati önemli değil.

0|0
    0|0
  • Sıcakta zor olur. Birden hırs yapıp abartırsan fazla sürmez bırakırsın. Kendini fazla sıkmayacak kadar yap bence. Canın sıkıldıkça yürü işte ille şu saatte olucak diye zorunlu tutma.

0|0
    0|0
    • Sıcakta esas 7 gibi sıcak. Akşam üstü gibi yürüyeceğim

• Uygundur bende o saatlerde yaparım ^^

0|0
    0|0
  • Bende sabah yürüyüşlerini saat 5-6 gibi yapmaya karar verdim (öğlen). 4. cü okuyuşta anladım. Hayırlısı gulüm.

0|0
    0|0
  • Hatta 7-8 gibi yap hava kararıyo daha serin olur ben hep öyle yaparım

0|0
    0|0
    • Çok geç oluyor ya, çok tenha yerler birde yürüdüğüm yerler

• o zaman uygun dedigin saatler :)

• akşam üstünden mi bahsediyorsun.
    5-6 derken

0|0
    0|0
    • Evet, yanına öğlen yazdım