Boksa Başlayacağım Ama Dayak Yemekten Korkuyorum?

Başlayacağım ama müsabakalarda burnumun kırılmasından ya da kaşımın açılmasından korkuyorum. Daha önce hiç dayak yemedim.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Göze alman lazım bunu... Burun kemikleri olmuyor boksörlerin zaten aldırıyorlar falan ama sen yenisin yani vardır bir çaresi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Boksa baslayan biri dayak yemegide goze almali sen korkaksin sen den bokscu cikmaz arkadas sen bu sevdadan vazgec.

0|0
    0|0
  • Baslamadan birak bence

0|0
    0|0
  • Kick box ile başla. Bokstan daha zevkli ve güvenli. Kask ile yarışıyorsun, gerçek dövuste zaten bacakta kullandığın için daha kullanışlı bir spor. . . Şiddete Hayır

0|0
    0|0
  • Hıc sevmediğim bir spor dalı baslama arkadasım baska bişeye yönel sonra dümdüz şiş suratlarla gezersın ortalarda.

0|0
    0|0
  • Olacak o kesin benim kardeşim tekvandocu siyah kuşak her zaman her yeri mosmor kocaman kocaman

0|0
    0|0
  • Başlamadan bırak.

0|0
    0|0
  • of aynen ya :(

0|0
    0|0
  • Basla ilk basta dayak yersin sonra alisirsin sen doversin rahat ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Oldu canım yüzmek istiyorum ama su olmasın der gibi
    Dayak yemeden dayak atmayı öğrenemezsin kimse söylemedimi sana bunu bu yaşına kadar

0|0
    0|0
  • Boksu felan bosver sen. Saglam bir fight club bul. Ben egitim almak icin gittim 1 yıl sadece dayak yedim orda. Sonradan tabi biseyler bilmenin açligiyla dayak arsızı oluyosun

0|0
    0|0
  • doğru düzgün bir klübe gidersen hiç bişey olmaz.. başlık ve eldiven kullanacağın için burnunada kaşınada darbe almazsın..

0|0
    0|0
  • o ne la intihar edecemde ölmekten korkuyorum gibi :D

0|1
    0|0
  • o zaman başlama

0|0
    0|0
  • dayak yemekten korkuyorsan boksa başlamandaki amaç ne?

0|0
    0|0
    • dayak yemekten korkmamayı öğrenmek

• Demirden korkuyosun trene biniyon öyle iş olmaz aslan

0|0
    0|0
    • Boksa korkmamak için gidiyorum

• Aynen bende knk ya :s

0|0
    0|0
Yükleniyor...