Gobegimden nefret ediyormmmmmmm?

ya arkadaslar gobegimden nefret ediyorm. aslinda oyle pek gobegim yok ama oturunca falan biraz cikiyo sinir olmaya basladim. ama yanlarim falan yok. kilolu oldugumu duusnmuyorm. sadece gobegimi eritmenin baska bir yolu var mı mekik haric? bu arada 1.65 boyundayim 60 kiloym.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Karın hareketleri göbek eritmez. Yağ yakmak için birim zamanda fazla enerji harcamayı sağlayacak hareketler yapman gerek. Koşmak, tempolu yürümek, ip atlamak, step, dans vb.

Google'da 10 dakikalık kardiyo diye aratırsan size göre yağ yakıcı programları bulabilirsin onlar da işe yarar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kardeşim ne gerek var kilo vermeye kilon iyi bence Balık etli bir bayansın sanırım. Korumalısın bence bu halini.

0|0
    0|0
  • Mekik her derde deva mekik..

0|0
    0|0
  • Yok et onu öyle çıkma karşıma...:)
    Caynax Abw programını indir google store dan düzenli bir şekilde programa uy eridiğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • kilon çok normal bence takma kafana ayva göbek her zaman iyidir :)

0|0
    0|0
  • bende zayıfım :D
    ne kadar hareket o kadar yag yakma
    diyorum ben^^

0|0
    0|0
  • Hiccc problem yapmaa emin ol kadınlara göbek haddinden fazla yakışıyor <3

0|0
    0|0
  • bendeeeeeeeee :D ne bu göbek ya git erit gel :D

0|0
    0|0
  • yapma kızda az göbek olmalı ama dediğin gibi azsa olmalı çok hoş duruyo bence

0|0
    0|0
  • ya salla gitsin belki öyle daha güzelsindir

0|0
    0|0
  • bende nefret ediyorum senin ve sein gibilerin göbeğinden !! bir bitmediniz a, m ve q

0|0
    0|0
  • 1.65 boyaa en fazla 48 kılodur bnce :D

0|0
    0|0
  • Vücudun seksi işte dha ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • bebem göbem sekil önümden çekil

0|0
    0|0
  • Hula hop

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
  • aç karnına sabah koş

0|0
    0|0
  • O kiloya o göbeğin olması çok normal. hatta dua et başka bir yerinde kilo yok. Bence bir 5-6 kilo vermelisiniz. Hem göbek de gider.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilon ideal derecede dik oturmani tavsiye ederim karnin dumduz gozukur. Yine varsa her gun bir saat oryantal hem eglenir hem spor yapar hem kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Spor yapmiyosun diye gobegin yumusamis abdo larini calistir sert olur ve yerinde durar

0|0
    0|0
  • Supersin kizim napcan dumduz fizigi az bisey gobegim olsaydi varya..

0|0
    0|0
  • 165 E 60 kilo mu canım hemen kilo vermelisin.

0|0
    0|0
  • Ya delimisin erkekler hafif göbekli bayanlara bayılır

0|0
    0|0
  • Az yi kuzum ( :

0|0
    0|0
Yükleniyor...