Sadece göbeği olmayanlar yazsın?

Arkadaşlar napıyorsunuz da yok genetik mi çalışıyormusun ne yiyip ne içiyorsunuz özellikle kızlar

0|0
14|33

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz zor ama disiplinli bir beslenme düzeni ve spor programıyla her şey mümkün. :) 1 kilo bile kaybetmeden 1 ayda 4 cm inceldim bu sistemle. En büyük sorun beslenme düzenimizde maalesef. Sağlıksız gıdalar etrafımızı sardığı için ister istemez az yesek bile yağlanıyoruz.

Spor olarak haftada 3 gün interval kardiyo yapmak en güzel yöntem, çok faydasını gördüm anlatamam.

0|0
    0|0
    • Yorum için teşekkürler invertal kardiyoyu biraz açar mısın, bir de o kadar haklısın ki ya artık annelerimiz bile alışmış hemen hazır bir şeyler yapıp yiyelim diyor yürüyüşe çıkıyoruz dondurmalar sufleler çekirdekler ben dur desemde yediğim o az olan şeyler zararlı oda yağ oluyo işte:(

• Interval kardiyo şöyle:

5 dk ısınma (hafif koşu ya da tempolu yürüme)

1 dk hızlı koşu ve arkasından 2 dk yavaş koşu ya da tempolu yürüme (bu 1 set yapar)

Böyle 7-8 set yapman gerek. İlk başta 4 setle başla ve her hafta 1 set artır, daha kolay adapte olursun.

Ve en son 5 dk soğuma (ısınmanın aynısı)

...

Maalesef onlar bile kolaya kaçıyor. Ya makarna, ya kızartma ya bunlar gibi sağlıksız ve pratik yiyecekler. Bunlardan mümkün mertebe uzak durmak lazım en azından sağlığın için.

Erkekler Ne Diyor 32

• Genetik benimki ;

Her gün ya da gün aşırı o yoğunluğuma göre değişir genetiğimi çalıştırıyorum aşlsdkaslkd

0|0
    0|0
  • 5 öğün yemek yiyorum çikolata şekerleme hepsinden hergün yiyorum tatlı desen onsuz olmaz ama yinede böyleyim

http://i.hizliresim.com/kZEWv7.jpg

devamlı yüzüyorum ondan olabilir ^^

1|0
    0|0
  • Tek yol kati kilo vermek icin. Atip tutanlara hiiiiic bakma. Ya olumune aclik (sabah bir kase yulaf ezmesi) ya olumune spor ( gunde 4 saat agir tempo) kesin etki.

0|0
    0|0
  • Spor çare olmayabilir çünkü çiklet resimlerindeki aşırı kaslı adamlarda da göbek oluyor. !
    Bence sorun bakteri. Aşırı şişkinliğe sebep olan bakteriler var !

0|0
    0|0
  • yok zayıfım

0|0
    0|0
  • Kendimizi yırtıyoruz ^^

0|1
    0|0
  • ne kadar çok yersen mide büyüyor o kadar çok yiyon göbek oluyor az yiyince yavaş yavaş mide küçülür az yersin göbek olmaz iş yemekte yani :)

0|0
    0|0
  • Ben retorant isletiyorum ve sıfır göbek açım aciktigimda hemen yemiyorum bir kac saat ac ac dolaniyorum bu sayede isin sırrı ac beklemek böylece vücut enerjiyi vücuttaki fazlaliklardan harciyo

0|0
    0|0
  • Yok genetik sanırım günde 3 ekmek yiyorum hep 74 kiloyum 1.81 de boy var sporda yapmıyorum bu arada mal gibi oturan yatan bir adamım

0|0
    0|0
  • göbeği olanları neden dışlıyorsun -_- var biraz göbeğim

0|0
    0|0
  • Doğduğumdan beri yok ki doğduğunda göbeği olmaz insanın. Zekamı konuşturdum yine.

0|0
    0|0
  • Ben spor yapıyorum ama yapmasamda problem olmaz

0|0
    0|0
  • beslenme anahtar cumle

0|0
    0|0
  • bende alışkanlık oldu. kemeri olduğunca sıkarım. bu yüzden az yemek yesem dahi doyma hissi veriyor.

0|0
    0|0
  • Evde benden çok ekmek yiyen, su içen yok. Ama hiç kilo almıyorum. Sevineyim mi, üzüleyim mi bilemedim.

0|0
    0|0
    • Sevin tabiki

• Sen kendinsen güzelsin. Başkasının görmek istediği gibi olmak istersen zaten kısa olan hayatı mutsuz yaşayıp heba olursun.

• Haklısında işte olmasa bende daha çok mutlu olurum.

• herkesin göbeğe var :DDD

0|0
    0|0
  • Yediklerime dikkat ediyorum ben... Ve günde minimum Lt su içitorum

0|0
    0|0
  • Metabolizma -_-

0|0
    0|0
  • Metabolizmasi hizli olanlar avantajli

0|0
    0|0
  • göbeğim var gidiyorum

0|0
    0|0
  • bazı kızların göbeklisi makbuldür

0|0
    0|0
  • Yürümenin faydası var. yürürken göbeğini salmıcan

0|0
    0|0
  • yoğurtlu pilav sıkıntına çözüm olacaktır

0|0
    0|0
  • spor spor spor...

0|0
    0|0
  • Ben ne bulursam yiyorum göbek yok. Gerçekten asiri yiyorum

0|0
    0|0
  • Bazı hastalık durumları hariç tamamıyla metabolizma. Birde vücudun öz şekliyle alakalı

0|0
    0|0
  • Cahil misiniz bayan , koşun , yemeyi kesin , kas hareketleri yapın

0|0
    0|0
  • Spor yapıyoruz sürekli.

0|0
    0|0
  • Benim gibi aşık ol fitnesse başla

0|0
    0|0
    • Aşığım zaten de gitmiyoki pilates yapıyorum 15 gündür

• Sevgilimi almam imkansız, koşmayıda hiç sevmem

• Göbekle iyi yaşamlar

• benim yok fit :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• 48 kiloyum ama ayva göbeklilerdenmim çare yok

0|0
    0|0
  • istemeden sağlıklı besleniyorum ben ya, domatesimizi binerimizi felan annem kendi yetiştirir çarşıdan pazardan aldırmaz organik besleniyoruz, sonra yemek yerken 2 lokma yerm 1 bardak su içerim o yüzden az yiyorum ama sık yemek yerim. yürümeyi severim hergün yürüyüşe çıkarım mutlaka. 36 bedenm 38 olsam güzel olacak kilo almak istiyorum bende

0|0
    0|0
    • Bende 38im 36ya düşmek istiyorum:)

• sen o göbekciği yok etmeyi kafaya koymuşun anladım, inşallah bir an önce yok olur :)

• Yok edersm yazrım inş:)

• Mesela herkes 1 tabak yer bana onun yarısı kadar verirler ve bitiremem. Belli bir öğün sayım yok. Az ve sık yiyorum. Kahvaltı yapmam. Akşam yemeği de dediğim gibi çok az. Yemekten sonra meyve salatası, bu saatlerde de nutella yiyorum.
    Fiziğim çok güzel göbek felan yok, canım ne isterse düşünmeden yiyorum ama en büyük dezavantajı sık hasta oluyorum. 18 yaşındayım 165 boy 43 kilo.

0|0
    0|0
  • Kilom yok ama benim de ayva göbeğim var. Diyet ya da spor yapsam kilo vereceğim, ben de kilo vermek istemiyorum ama o ayva göbekle de yaşamak istemiyorum. Benim de merak ettiğim soru.

0|0
    0|0
    • Cevap buluruz inş

• Bence o göbek kadınlara cooookkk yakışıyor. IP ince olmak çok çirkin gobeksiz cılız ıykkkk. Ama göbek number one <3

• Derdimiz ince olmak değilki göbeğin gitmesi

• Sıfır göbek, spor yapıyorum sıkı bir karnım var en çok çalıştırdığım yerlerden olduğu için kilo alsam bile oraya gitmiyor

0|0
    0|0
    • Şanslı insan spor derken tam olarak ne yapıyorsun kaç tane günde

• Sporsuz mekik olmaz

• Mekik dediğim pilates yani bölgesel pilates bir çok karın egzersizi var düz mekik değil

• Öküz gibi yerim kilo almam çok hareketliyim çünkü. 2-3 yıl koşu sporuyla uğraştım ara verdim bu yıl şu an yaptığım tek şey squat kilo falan yine de yok.

0|0
    0|0
  • yazacam işte banane allah allah ya

0|1
    0|0
  • Ben yemek yemiyorum su siralar ama yedigim zamanlarda da hali hazirsa bir gobegim yoktum
    Gobek fakiri olup ciktik ortaliga:/

0|0
    0|0
  • Benim yok ve genetik

0|0
    0|0
  • Step e git.

0|0
    0|0
  • Sabah sporu çok önemli ve tabiki ekmeği az yemek

0|0
    0|0
  • Spor yapıyorum haftada 4 gün

0|0
    0|0
  • Genetik arada çok yiyince çıkıyo 2 gün boyunca akşam yemeği yemiyorum içeri çöküyo

0|0
    0|0
  • Genetik değil knk benim yedi sülalem göbekliydi ben göbeksizdim dert ettim ayva göbek istedim bir yıl sadece cikolata ve fanta ile beslendim şu an önde ufak birşey vardıda ramazanda kayboldu çok büyük değil ya çok tatlı :D

0|0
    0|0
    • Bnmki ayva değil işte alt karın, asitli bir şey içmem hiç tek yaptığım biraz tatlı yemek oda tadımlık çikolata sütlü tatlı gibi

• Geçmiş olsun

• Sagol canim

Yükleniyor...