Bana yardım edin :( Bir gün çok yakışıklı diyorum bir gün çok çirkin...

Şimdi benim bi sevgilim var 1 buçuk yılımız geçti araya ayrılıklarda girdi tabi... Sorun şu: bazen gözüme o kadar yakışıklı geliyo ki tamam diyorum işte bu hayallerimdeki kişi dünyanın en yakışıklısı gibi geliyo evlenmeyi düşünüyorum amaaaa bazen de bi bakıyorum ne kadar çirkin ya diyorum ben daha iyilerine layığım tüm ömrümü bununlamı geçiricem diyorum. Neden böyle oluyo:( Neden sürekli hislerim ve fikirlerim değişiyoo? :(

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten sevdiğin kalpten sevdiğin biri olsa böyle bişey düşünmezsin o insan için hiç biri kusuru batmaz gözüne çevrende seni etkiliyo olabilir ama tabi herşey önce senin içinde ve aklında bitiyor senin ilişkin alışkanlık olmuş belkide sevgi olsa bile bu ilişkinizin sağlıklı yürümesine yetecek bi sevgi değil o belli karar sana kalmış ya bu şekilde bu kuruntularla devam edeceksin yada bitirip yanına yakıştırdığın kendine layık bulduğun birini bulacaksın ki buda o kadar kolay değil...

0|0
    0|0
    • cok haklısın sanırım benimki alıskanlık cunku 1 senedir konusmuslugumuz 1 bucuk senede cıkmıslıgımız var ve toplamda 2bucuk yılda az bir süre degil...

• evet sanırım benim çok iyi bi düşünmem lazım teşekkürler

• rica ederim umarım en doğru kararı verirsin ve mutlu olursun ...

Erkekler Ne Diyor 7

• Evleneceğin kişinin dış görünüşüne bakarak evleneceğm diyorsan sana diyecek bir şey bulamıyorum. Yaş aralığını yanlış yazdın sanırım. Çünkü böyle düşünenler daha 18 yaşında olamaz, olmamalı. 13-14 falan olmalı.

0|0
    0|0
    • ben dış görünüşüne göre evlenicem diye birşey yazmadım oraya dikkatli oku. benim demek istedigim gün geliyo cok seviyorum ugruna ölecek kadar, gün geliyo aşırı derecede soguyorum fiziginden hareketlerinden davranıslarından oturup kalkmasından konusmasına kadar herseyinden...

• O zaman hissettiklerini doğru tarif edemiyorsun çünkü karekterden ya da dış görünüşten başka herhangibir şeyden hiç bahsetmemişsin. Benden senin yakışıklı derken neleri kastetteiğini anlamamı bekleyemezsin herhalde. Nerden bileyim senin yakışıklı derken karekteeden bahsettiğini. İlk kez görüyorm dış görünüşteki yakışıklılığın karekterle ilgili olduğunu.

• tamam ya senin buraya cevap atmadıgını varsayıyorum...

• oda sana diyordur. kendi kendine aynaya bakıp lan olumm benim gibi yakısıklı birine böyle bir kız ne kaderim var falan vs. ve yasın genc tüm ömrünü onla gecirme ihtimalin olmaya bilir ilerde.

0|0
    0|0
    • ya ne dicek o bana kac kez ayrılalım diye gittim kabul etmiyo ki ayrılmıyo

• bu işim sonu yok sen kafada bitirmişşin zaten cocukta baglanmış sana bu işle cok fena bitecek demedi deme alah kolaylık versin. ne diyeyim

• Yane sonuç olarak sonu zaten çirkinlikle bitecek çocugun senin yapman gereken başka güzellikleri bulup çıkarmak bence böyle daha mutlu olrsun kendini çok beyeniyorsun o daha büyük problem onu burda çözemezsin :)

0|0
    0|0
  • Nasılsa pörsüyecek bigün, sal gitsin

0|0
    0|0
  • çocuğu oyalama artık ayrıl sevgilinden, sevmiyorsun, çoğun ömrünüde çürütme ömür törpüsü olma çocuk için ayrıl...

0|0
    0|0
  • bi fotosunu koyda yorum yapak hele

0|0
    0|0
  • al iste tutarsız bir sevgili daha ömür törpüsü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çünkü sevmiyorsun onuu tipine göre yakışıklı olduğunda hoşuna gidiyorr çirkin olduğunda fikirlerin değişiyoo seninki sadece görsellik o zaman ayrıl o onu gerçekten sevebilen birini bulur

0|0
    0|0
  • buyuk ıhtımal onu sevemdıgını dusunup yakısıklı bulmayıp ayrılacaksın sonra dıger sevgılılerınde onu cok ozleyeceksın pısman olacak onu ıstıyeceksın ama o senden vazgecmıs olacak

0|0
    0|0
  • çünkü sevmiyosun sevsen o hep dünya yakışıklısıdr senin için...

0|1
    0|0
  • tipi için seviyorsun heralde*

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle sevmiyorsundur bu yüzden

0|0
    0|1
  • Merak etttim sonuc nolmus

0|0
    0|0
  • burcun nee ikizler falan mı :D

0|0
    0|0
  • ömrünün sonuna kadar hiper yakışıklı kalmıcak zaten. senin de oran buran sarkıcak falan.

0|0
    0|0
  • Off bende senin gibiyim.?Napcez?

0|0
    0|0
Yükleniyor...