Trabzonspor'un cardozo transferini nasıl buluyorsunuz? Etkili olabilir mi sizce?

Trabzonspor'un cardozo transferini nasıl buluyorsunuz? Etkili olabilir mi sizce?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonspora katkılı, olur ancak Trabzonsporlu oyuncuların cardozoyu çok iyi beslemesi lazım çünkü cardozo kendi pozisyonu kendisi yaratamaz. kanatlardan gelecek ortalarda çok etkili olabilir, ceza sahası çevrelerinde sol ayağıyla etkili şutlar çıkartabilir. bir Galatasaraylı olarak temennim trabzonspora faydalı olmasıdır. inşallah genç oyuncularada emre gural gibi deniz yılmaz gibi çok yararı olacaktır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olur

0|2
    0|0
  • Onu bunu bilmem de 31 yasındaki oyuncuya3, yıllık sözleşme çok. 1+1+1 olsaymş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Helal olsun cok iyi transfer..

0|2
    0|0
  • Feneri dümdüz etmişti boş bir sporcu degil. uzun boyu etkili şutları var trabzona en azından mevcut forvetleri kadar katkısı olur

0|3
    0|0
  • koyu bir trabzonsporlu olarak sonunda adam akıllı bir transfer diyorum. zaten başka forvette kalmadı takımda adam gibi. ama 1 sene oynar en fazla gibime geliyo banada.

0|1
    0|0
  • Etkili o-la-cak başka yolu yok.

0|1
    0|0
  • Seneye Galatasaray Alır Onuda.

0|0
    0|2
  • uyusmaz seneye kacar

0|0
    0|2
  • Trabzona messi gelse etkili olamaz adam depresyona girer hava koşullarından * ^^

0|0
    0|2
  • Komik buluyorum.

0|0
    0|3
    • Neden komik? Galatasaray , Beşiktaş veya fenerbahçe yapsaydı bu transferi, şimdi yer yerinden oynuyordu ama Trabzonspor yapınca komik oluyor. Komik olan siz ve sizin gibileridir.

• Yorumlara katlanamıyorsan soru sorma arkadaşım.

• Cardozo tek basina bisey yapamaz... Trabzonun cok eksikleri var. Cardozoyu alana kadar Olcani elde tutmak gerekirdi diye dusunuyorum...

0|1
    0|0
Yükleniyor...