Alt ve üst bacak kası?

En kısa zamanda bacak kası yapmak istiyorum arkadaşlar ama spor salonu ya da alet kullanmadan nasıl yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi?
(Neden istiyosun diye soranlara cevabım: bacaklarım çok ince ve kas ile biraz şekillenip kalınlaşması için)

1|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• benim bacaklarımda kaslı orta kalınlıkta sevmiyorum hiç ah ah :D

0|0
    0|1
    • benim çok ince ama ya bir miktar kalınlık olsa tamam ama hiç yok kemik adeta

• teşekkürler eic için -,- valla ben memnun değilim kısa boyluyum zaten of of -,-

• rica ederim bence memnun ol ya zayıf olması daha beter

Erkekler Ne Diyor 15

• Evde bacak kası geliştirme Hareketleri yaparken nefes alıp vermeye ve setler arası dinlenmeye özen gösteriniz.

Isınma hareketlerini yapmadan direk bacak kaslarınızı çalıştırmayınız ! sakatlıklara yol açabilir

Unutmayın ki bacak kasları geliştirme zorlu bir süreçtir emek ve sabır ister asla pes etmeyiniz !1-Önce hamle yaparak bacak kası geliştirme hareketi,2- Yana Hamle ile bacak kası geliştirme,3-Geriye Hamle ile bacak kası geliştirme,4-Her yöne hamle ile bacak kası geliştirme,5-Evde Bacak kası çalışırken ağrılar hissetmeniz normaldir ama ağrı hissetmek kendinizi sakatlanmanız anlamına gelmez bu sebeple gün geçtikçe hareketlerinizi arttırarak devam ediniz , kolay gelsin !

1|0
    0|0
    • teşekkürler peki sizce ne kadar sürede kaslar belirgin hale gelir

• o süre sizin çalışmanıza göre değişir yani tam bir şey söylenmez

• step - aerobik ve merdiven

0|0
    0|0
  • inceyse kilo al.

0|0
    0|0
    • alamıyorum onu işte

• günde kaç ölçek kullandın?

• bir kullandım ama faydası olmadı uyuttu sadece

• Alt ve üst bacağında birçok kas var her birine de ayrı hareket. Yine bisiklet bir nebze yardımcı olur ama iç ve dış bacak, arka bacak cok zayıf kalır.

0|0
    0|0
    • hepsini çalıştıracak egzersizler yok mu

• Farklı farklı var ama ben bunları salonda yapıyorum tabi. Alternatif evde yapılacak seyler geliyor aklıma ama internetten araştırıp görselini görmen daha sağlıklı olur

• peki sağol

• Koşu ve squat koşu şart yüksek tempo ile en az 30 45 dk

0|0
    0|0
    • Koşu için yer ve zamanım yok ancak evde akşamları 1 2 saat en fazla egzersiz yapabilirim ev dışında mümkün değil

• Valla bence sadece squat ile olacak iş değil koşu ya da spining şart gideceğin kısa mesafelere bisikletle bare git

• bisiklerim yok ki

• evde bişey olmaz kas sadece gelişmez

0|0
    0|0
  • bırakta erkekler yapsın :)

0|0
    0|0
  • bacaklarını suyun içinde çırp havuxa gir bacaklarını suya sok yukarı aşağı çırp

0|0
    0|0
  • çömel kalk çömel kalk , ip atla zıpla hopla bısıler yap evde setler olarak

0|0
    0|0
  • futbol oyna :P

0|0
    0|0
  • ince daha seksi

0|0
    0|0
  • Kollarına ve bacaklarına kum torbası bağla çök kalk, sonra bacaklarına kum torbası bağla ve koş.

0|0
    0|0
    • ağırlık birden ağır olmaz mı ya

• nerde satılır

• Spor ürünler satan yerler ya da internet. Nerede yaşıyorsun?

• kas ile bacak kalınlaşmaz. var olan et, kasa dönüşür yani sırf kemikten ibaretsen yaptığın sporla anca kemiğin üstündeki et parçacığını kasa dönüştürürsün o da hiçbir şeye benzemez. daha da iğrençleşme bence ince bacak, kaslı bacaktan daha güzeldir.

0|0
    0|0
  • Kasa gerek yok sarkmasın yeter

0|0
    0|0
    • sarkmıyo da çok zayıf ya

• alamıyorum ki

• Bilemedim :) uzmanına sor

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...