Online antrenörlük yapsam kaç müşteri bulurum yardımcı olur musunuz?

Kamuoyu yoklaması yapıyorum arkadaslar siz tercih edermiydiniz bu şekilde sporu? Real antrenörlük yapıyorum zaten. Öğrencilerimin before-after'ı var.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• instagram'da bu işi yapan bir sürü amerikalı kadın/erkek var. bazıları hayatının büyük bir dönemini morbid obez olarak geçirip, aşırı kilo verdiği için tutuluyor, bazıları da mükemmel vücutlu olduğu için. bunlar paypal hesaplarına belli bir ödeme karşılığında kişilere eften püften tavsiyelerde bulunuyorlar, hiçbiri de anladığım kadarıyla yetkili, eğitimli kişiler değil. bence böyle bir işe kalkışacaksanız yabancılara yönelik yapın.

0|0
    0|0
    • Şu anda yabancılara yönelik yapıyorum zaten bakmak istersen @dailyworkhard twitter üzerinden ama ücretsiz şekilde hala bunun için sordum

• aynen. önce kaslı erkek meraklısı kadınlar gelir, sonra aşırı kilolu insanlar, en sonunda da vücut geliştirmek isteyen gençler. sabır :D

• Ya su anda da dedigin gibi görselsiz calısmıyorum zaten, crossfit yapıyorum, yaptırıyorum. Ve sadece vücut agırlıgını kullanarak. Çok talep var gerçekten. Sıralama da dedigin gibi aynen :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Facebooktan ilk önce ücretsiz ver sonradan parayla yaparsın

0|0
    0|0
  • bu iste para yok :) zaten Turkiyede bunu yapan benim bildigim kadariyla Murat Tavman ve Savas Cebeci var...
    pabucumunstari.com/.../3480_cyborg.JPG
    boyle bir vucudun varsa yaparsin :) ama yoksa o zaman isin zor, insanlar seni gorduklerinde bu adam bu isi biliyor diyebilmeliler

0|0
    0|0
    • Vücudum buna yakın ama tabiki murat hoca gibi olamayız :) Lakin, Ben fitness ya da bodybuilding eğitmeni degilim crossfit yapıyorum.

• crossfit iyidir bende yaptim bir ara, isin zor Youtube'a videolar yukleyerek basla

Yükleniyor...