Kapat

Avrupada takimlarimiz ne yapar bu sene? Ben Galatasarayliyim ama avrupada her Turk takimi bizim takimimizdir?

Evet genclik hangi takimlisiniz ve tahminleri alalim? Ayrica Turkiyede sampiyon kim olur?

Güncellemeler:
Benim dusuncelerim: Besiktas iyi kuralara denk gelmezse grubu cikamaz. Uefaya ya direk gecis grubu cikar ya da sampiyonlar ligin de 3uncu olur cikar.
Galatasaray zaten en bastan Fatih Terimi gondermek ile hata yapti. Prandelli ve Mancini pek fark edecegini sanmiyorum. Savunma futbolu tutmaz bizim takimlarda, tutsa bile taraftarin hosuna gitmez. Gruplari ciksa bile ceyrek finale kalamaz. Buyuk ihtimal Uefaya kalir birazda kuraya bagli.
Trabzonspor grubu cikar. Sampiyon Fenerbahce olabilir.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tutturmuşsunuz Fatih Terimi göndermek hataydı diye ne hatası ya Fatih Terim gibi dönek ve karaktersiz adamın Galatasaray da ne işi var sizin o kötülediğiniz Mancini ve Prandelli de Fatih Terimde olmayan taktik ve teknik bilgisi var bu sene Galatasaray ligi domine edecektir kimsenin kuşkusu olmasın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• bir şey yapamayız

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kartal uçar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim. Galatasaray 3. olur uefaya gider uefa gruplarda elenir. Beşiktaş cl de gruplara kalamaz uefaya gider ceyrek final görür ama elenir

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. valla bu sene fener şampiyon olamicakmış gibi geliyor
    fatih terim kısmı doğru ayrıca bu defansla cl de çok yeniliriz ama hücumumuz fena değil

0|0
    0|0
  • Ligte en az 3 maç yapmalrı lazım bir değerlendirme yapmam için :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş liyim gs gruptan zor zor çıkar Beşiktaş İyi bir 10 numara ve sağ bek alırsa gruplara kalır gruplarda ise Büyük İhtimal 3. Oluriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...