Yağ yakabilmek için nasıl yürümeli (KOŞUBANDI)?

Koşubandım var ama sadece hızı ayarlanıyo, diklik yok. Yağ yakabilmek için nasıl yürümem lazım? Genelde 1.30 saat yürüyorum/koşuyorum. 10 dk 6 ya da 6.5da yürüyüş sonra 5 dk 9.5ta koşuş. Sağlıksız bişi mi? Sonra çok terliyorum ama bacaklarımda bir değişiklik olmadı. Bacaklardaki yağ nasıl gider, nasıl incelir?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkanda 5 tane abaza senin peşinden geliyomuş hissine kapıl ve yürü bişeyin kalmaz bir haftaya :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kafandan aşağı çöp torbası giyin üzerinede birşey giyin eşofman üzeri tarzı terlemene cok daha fazla ediyor :D

0|0
    0|0
  • Ben Cardiolarımda İlk 10 Dakika 6 İle Isınıyorum Sonra 8 İle 15 Dakika Koşuyorum 4 alıyorum 5 dakika dinleniyorum sonra 10 ile tekrar yapabildigim kadar koşup bırakıyorum Kalp Ritmimde 170 Leri Buluyor

0|0
    0|0
  • yağ yakımı için en etkili yöntem aslında tabata. google'dan bir araştır çünkü yağ yakımı egzersiz sonrası 48 saat daha devam ediyor.

0|0
    0|0
    • tabata mı? ilk defa duyuyorum, sen denedin mi, işe yarıyormu

• denedim ama ben yağ yakımı için yapmadım fakat işe yaradığını gördüğüm çok tanıdığım var. günde 4 dakika haftada 3 gün ile başarılı sonuçlar mümkün ama zor bir antreman basitten başlamalı, youtube'da binlerce örnek antreman var eş zamanlı yapabilirsin.

• Spor hocam demiştiki , değişmeli tempoda misal 3 dk 7 hızında koşuyorsan 3 dk 8-9 da koş aynı ritimde koşmak daha az yakıyormuş

0|0
    0|0
  • Günde 2.5 - 3 litre su iç yüzmeye git koşmayla zor erir yağlar

0|0
    0|0
    • evet bende hep 3 litre su içiyorum. neden koşmayla zor eriyor? yürümek nasıl gelir bilirmisin

• yürümekte iyi gelir günde bir 7-8 km yürüyebilirsin

• Bol su iç vücut su kaybetmesin yağdan yaksın

0|0
    0|0
  • Temiz havada yürüyüş daha mantıklı bence. Daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • Kardiyo yap , spor salonuna gitmen mantıklı ama.

0|0
    0|0
  • Kosarak yuruyerek yag yakmak oldukca zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kosarken bacaklarini bukmeden ve dizlerine kadar cekerek yurumelesin. Denedim. Iyi kalori yaktiriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...