En yakın arkadaşınıza aşık oldunuz mu hiç?

Bir erkek en yakın arkadaşına aşık olur mu? (arkadaş bayan tabi) Olursa nasıl belli eder bunu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunlar sürekli yan yana durmanın verdiği duygular. Birisi en yakın arkadaşınız olarak senelerce duruyorsa bir gün gelir ki boş vaktinde sana çekici gelmeye başlar... Seni anlıyordur, iyi vakit geçiriyorsunuzdur, güzel görünmeye başlamıştır vs... Büyük ihtimalle boşlukta hissettiğin bir vakittir. Sen de tutunacak dal arıyorsundur, ilşikin yoktur, başka pek çok sorunun vardır.Bu rahatlamak için yaptığın bir şey aslında.Başka türlüsüne aklım ermedi açıkçası.Senelerce arkadaş olup yanındakinin farkına şimdi varıyorsan " neden şimdi" diye sormalısın bence bir kere de...

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana mı aşık oldu:-) oluyo valla ben oldum. istemiyosan düşünceleri belli et umut verme.s eni kıskanarak sana karışarak anlamsız tavırlar tripler yaparak sonra eski arkaşlınığınızın tadı kalmamıştır artık. "bir erkek aşık olmadıgı her kadınla mutlu olur"

Kızlar Ne Diyor 4

• Olur neden olmasın. Her an bayan arkadaşının iyi-kötü anında yanında olurlar. Çok fazla eleştiremez en yakın arkadaşını. Çünkü onu kaybetmek istemez. Sonra bir gün cesaretini toplamak için içer içer sarhoş olunca da sevdiği kızın kapısına dayanıp: sen artık benimsin, seni ben hakediyorum gibi cümlelerle aşkını haykırır.

• oluur.. gayet doğal bir durum bu.. ve o erkek eğer en yakın arkadaşına aşık olmuşsa davranışlar kendiliğinden değişir.. mesela eskisi gibi rahat davranamaz sanırım.. eğer böyle birşey varsa kız farkeder yada söylemen lazım ama ters tepki almaman için tabi önce kızın davranışlarını.. hislerini bir göz önünde bulundur derim çünkü eğer kız sadece arkadaş olarak görüyorsa her iki tarafta üzülebilir..

• Tabii ki olur. Benim bütün (erkek) kankalarım bana aşık olmuş haberim yok :)

Seninle vakit geçirmeye can atar. Seninle konuşurken gözleri parlar. Seni çok beğenir, iltifatlar eder vs vs...

• Erkekler olur tabi ki zaten çoğu erkek sevdiğini söyleyemiyorsa yakın arkadaş moduna giriyor. Eğer dertlerinle bir yakın arkadaşın ilgilendiğinden çok ilgileniyorsa seviyordur seni.

Yükleniyor...