Nasıl hızlı kilo verebilirim?

kilo vermem gerek 15 kilo fazlaliğım var 1 ayda spor yaparak ( 1 saat kosu sabah aksam mekik cekme ve egzersizler ) ve unlu mamülleri tamamen hayatimdan cikararak verebilir miyim sizce? kilo vermek icin tavsiyeleriniz nelerdir? diyet yapinca sarkik olmasin diye sporla vermeyi dusunuyorum

Güncellemeler:
kafeinli yagli sekerli her seyi cikardim hayatimdan

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda 15 kilo sağlık açısından iyi olmaz 2 ay sıkı çalışırsan verirsin haftada 1-2 kilo vermek idealdir. Beslenmeye gelince internette günlük kaloriyi ölçen siteler var (freedieting. com/tools/calorie_calculator. htm) Yaşını kilonu (kg cinsini seç) Boyunu (cm Cinsini seç) gir günlük kalori ihtiyacını verir 500 kalori daha az alırsan yardımı olur. Spr salonunda zamanının büyük bölümünü kardio ya ayır ama ağırlık çalışmayı da ihmal etme yokssa kas da kaybedersin. Kilo kaybedeyim derken sıska ve çelimsiz bir görüntün olur. Bu arada spordan yarım saat önce şekersiz kahvenin zararı olmaz. Aksine kan basıncını artırır daha iyi antreman yaparsın yorgunluğunu hissetmessin. beslenmeni 3 ara 3 ana toplam 6 öğün yap metabolizmanı hızlandırır. Vücudundan yağ atmaya odaklan. Kilo kaybetmeye değil. Üfff çok konuştum ya :)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sabah erken kalk 1-2 saat yürüyüş yap. Eve gel aerobik aç internetten uygula. Bir diyet listesi hazırla çok fazla yağlı yiyeceklerden uzak dur. Bir de erkek arkadaşın varsa biraz yardımcı olabilir. Başarılar.

0|0
    0|0
    • yagli seyler yemiyorum kizartma falan sekeride cikardim tamamen

• dediklerimi uygularsan sonuç alabilirsin. Erkek arkadaşın yoksa o kısmı atlayabilirsin.

• SEVGİ GÜCÜYLE VERİRSİN bak ben 110 kiloyken 2 ayda 20 kilo verdim bide çok sıkı yapmama rağmen ama benim niyetim yoktu yazın tanıştığım kız verdirdi bana bu kiloları bir insana değer vermek insana neler yaptırıyor bak

0|0
    0|0
  • kesinlikle internetten tv den doktordan aldığın diyet listelerini uygulama bunlar çok sıkıcı oluyor ve çok çabuk pes ediyorsun yapacağın şey basit sabah bir dilim kepek, çavdar, tam tahıllı tarzında ekmek öğlen çok acıkırsan 1-2 tane mevsimine göre meyve akşam ekmek kesinlikle yok 1 kase çorba ve ana yemekten kaşık kaşık ye gece asla yemek yok tatmak bile yok bol bol su ve gün içerisinde 1 saatlik koşu en geç 2 ay içinde istediğin kiloya ulaşırsın

0|0
    0|0
  • #Çok beklersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her gün haşlanmış lahana ye.
    Sabahları şekersiz kahve iç.
    Bende vermek için çabalıyorum lahana çok işe yarıyor. ;)

0|0
    0|0
    • kahve cay icmiyorum sevmem yani

• Buyur canım: lmgtfy.com/

0|0
    0|0
  • Protein açısından zepzengin ve bol sulu bir diyet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...