Vücut geliştirmeye gidiyorum sizce günlük kaç yumurta yesem bir zararı olmaz?

Vücut geliştirmeye gidiyorum sizce günlük kaç yumurta yesem bir zararı olmaz?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• kahvaltıda 2 yumurta yiyebilirsin, vücut geliştirmeye giden dostlarım yumurtayı çok tüketir ama tabi fazlası zarar. sen erkek olduğun için 4-5 tane tüketmende bişi yok bence, ama tabi önce bir internette de sor yani. google herşeyi biliyo:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben sabahları 6 yumurta tüketiyorum. Burada dikkat etmen gereken nokta sadece bir tanesinin sarısını tüketmelisin çünkü sarısı kolestrol oranı yüksek bir besindir.
    3.52 protein 0 yağ 0.3 karbonhidrat ->yumurtanın beyazı
    2.78 protein 5.12 yağ 0.3 karbonhidrat -> yumurtanın sarısı
    bu değerler ortalama bir yumurtanın sahip olduğu miktarlardır. Sarısını tüketmemenin nedeni budur.
    Kolay gelsin. Afiyet olsun :)

0|0
    0|0
  • Amacın kilo almaksa günde 3 adet tam yumurta yiyebilirsin veya 2 sabah 2 akşam. Amacın kilo vermekse günde 1 tam yumurtayı geçme derim. Beyazı istediğin kadar yiyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ne 2 den az ne 2 den fazla sarisıyla beyaziyla tam 2 yumurta bir de yaninda yulaf ezmesi içine kendine gore başka şeyler katabilirsin YouTube da da gencvefit var harika bir şey öneririm sorularının cevabi orda

0|0
    0|0
  • Spordan sonra 3-4 yumurta beyazı al. Protein tozu kullanıyorsan gerek yok.

0|0
    0|0
  • Yumurta fazla etko etmez eger düzgün bir sekilde yapmak istiosan protein tozu sart

0|0
    0|0
  • bende gidiyorum aslında spor hocan söylemesi lazım 4 yumurta beyazı yiyeceksin.

0|0
    0|0
  • valla profesyonelsen her gün en az 3 yumurta beyazı ye

0|0
    0|0
  • Günde en az 3 tane yemelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...