Hayatımın hatasını yaptım

Uzun süre çıktığım sevgilimle ilişkiye girdik daha doğrusu girmedik ama tenezzül ettik ve beni terketti. Biraz utandığı birazda beni yanlış tanıdığını düşündüğü için aslında ben öyle biri değilim bana çok ısrar etti sözler verdi çok karşı çıktım ikna olmadı bende çok seviyordum kabul ettim biraz ileri gittik ama tam olarak bir şey olmadı. Biliyorum ne olursa olsun kabul etmemeliydim.bu olayın üzerinden uzunca bir zaman geçti bazen konuştuk ve hiç konusu açılmadı. Onu hala seviyorum nasıl oluyor ama seviyorum ve yeniden barışmak istiyorum sizce ne yapmalıyım? barışsak normale dönebilir miyiz beni yeniden sever mi? tekrar nasıl barışabiliriz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dusundugun durum tamamen yanlis senin gururun ile oynayan boyle biriyle tekrar bir araya gelmeyi dusunmen anlasilmaz

.Kendine gel ne yaptigini farkindamisin?

Eger seni sevmeyen boyle biriyle biraraya gelirsen hayatinin hatasini yapmis olursun.Onu hala seviyorum diyebiliyorsun pes!

Neyin sevgisi?Neyin barisi ?

Bu benle iliski kuruyor hafif mesrep bir kadin dusuncesi " tek kelime ile igrenc ve mide bulandirici ve senin buna hak vermen de sok edici bir durum.

Dilerim bir gun seni seven seni anlayan ve senin sevebilecegim biriyle karsi karsiya gelirsin .

Su anda sevdigini soyledigin kisinin ne kadar berbat biri oldugunu anlarsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bi dk bi dk... Girdin miii, girmedin mii?

0|0
    0|0
  • tenasül etmek o.

0|0
    0|0
  • Tenezzül mü ettiniz?

0|0
    0|0
  • Ne kadar zar mağduru var la memlekette..

0|0
    0|0
  • yapcanı yapmışsın bazı hataların dönüşü yoktur. dünyada pişmanlık ahirette bir odun eklemişsin :)

0|0
    0|0
  • hem istiyorsunuz hem ayrılıyorsunuz, garibime gitti..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok zoorr..

0|0
    0|0
  • Asla eskisi gibi olmaz BAK SAKIN AMA SAKIN ONA DÖNME HATTA SANA YARDIM ETMEK İSİTYORUM NOLUR ONA DÖNME hıı sevdim döndüm dersen :(( yazık sana gençligine

0|0
    0|0
  • Ben olayı tam idrak edemedim.

0|0
    0|0
  • Bu adamı hala mı istiyosun?

0|0
    0|0
  • Hatalar insanlar için.

0|0
    0|0
  • hacı farketmeden öyle biri olmuşsun

0|0
    0|0
  • haha yapmayı düşünmüşsün ama öyle biri değilim diyorsun cok komiksin

0|0
    0|0
  • neden birakti sen tam anlayamadim ben?

0|0
    0|0
Yükleniyor...