Yağ yakıcılar hakkında bilgisi olan var mı?

kardeşim paket protein tozlarından almış içinden yağ yakıcı gıda takviyeleri çıktı.. o kullanmıyormus sen kellan diyor..

spora gidiyorum kullanmamda faydası olur mu? birde nasıl kullanmalıyım spordan önce mi?

ismi L-Carnitine plus

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Belli bir süre sporla uğraşmadan (minimum 3 ay) takviyeye kalkışmayın çünkü bu takviyeleri vücut fazlalık olarak görecek ve dışarı atacak 3 ay kadar sonra spor yaptıktan sonra vücudun kendi ürettiği yetemediğinden takviyeyi kabullenecek. Şimdi içeceğiniz L-carnitin eğer düzenli yoğun bir spor hayatınız yoksa tuvalete idrar olarak geri dönecektir...

0|0
    0|0
  • Rezerv alalım da sonuçları yaz.

1|0
    0|0
  • yıllarca kullandım. şahsi fikrim l-carnitine'ler uzun süreli kullanımda sporla birlikte faydalı. Fakat tavsiyem bunun yerine spor öncesi aminoasit shake spor sonrasıda protein shake iç. kısa sürede faydasını görürsün.

0|0
    0|0
  • Spordan yarım saat önce alırsan faydasını görürsün ama çok da fayda bekleme. 1 saatten aşağı yaptığın sporda çok da yağ yaktırmaz sana. Az az almaya bak.

0|0
    0|0
    • GENELDE 2 SAAT YAPIYORUM HER GÜN

• 5 - 6 SAAT :( hafta sonları ölü gibi uyuyyorum tabi arayı kapatmaz

• Çok azz :) Spor yapan bir bünye günde en az 7 saat uyumalı, hatta mümkünse 8-9 saat. Erken uyuma şansın yok mu?

• ben spordan uarim saat once belirli ölçeğe göre Lcarnitin kullanmıştım kilo verdim ama o yüzden mi yoksa sporun yogunlugundan mi bilemiyorum

0|0
    0|0
  • L carnitin kullanmayın yapmayın etmeyin. Belli bir bolgedeki yaglari yskmiyo hepsinden goturuyo. Vucut kendi uretiyo zaten fazlasi zarar

0|0
    0|0
  • Çok güzel yağ yakarım bak alım balım peteğim canim birtanesi :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...