Erkekler futboldan vazgeçebilirler mi?

bir erkeğin futboldan vazgeçebilmesi için ne olması gerekir? futbolun bir erkek için ne gibi bir anlamı vardır?
ben futboldan ancak bu şekilde vazgeçerim diyebileceğiniz bir şey var mı?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yok. 91 doğumluyum ve 98 yılından beri takip ediyorum futbolu. Fransa 98 vardı o zamanlar, asıl futbolun zevki o yıllardaydı, şova dönüşmemişti henüz futbol. Zidane'lar, Henry'ler Ronaldo'lar (göbekli olandan bahsediyorum) Figo'lar... Her şey nasıl yozlaşıyorsa, futbol da öyle fakat yine de zevk veriyor. Ki hele tuttuğun takım Avrupa'da top koşturuyorsa..

0|0
    0|0
    • ben o dönemleri pek bilmiyorum ama çok güzel olduğunu söylüyorlar ama bence futbol hala çok zevkli ve hala çok heyecanlı tabi birde galatasaraylıysan zaten çok farklı oluyor her
      şey bir tarafa galatasaray bir tarafa benim için türkiyeyi avrupada gururlandıran tek takım başarı kaynağımız

• O zamana tanık olsaydın böyle konuşmazdın. O zamanla kıyaslarsak tartışılamayacak kadar üstündür 90'lı ve 2000'li yıllar. Bu arada ben de Galatasaray'lıyım ve hemfikirim söylediklerinle.

• olabilir yani yaşamadığım için bilmiyor olabilirim ama bildiğim en güzel gerçek galatasaray

Kızlar Ne Diyor 5

• futbol yuzunden basına ck buyk bır bela gelmesı lazımkı tobe edıcek ne nfret edecek bence buda ımkansız gbı bısee :d

0|0
    0|0
    • futbol erkeğin ayrılmaz bir parçası...

• yani bu gıcıklık değil sevdadır ben futbolu seviyorum ama sevdiğimide başıma tac ederim

• hh ii tamam :)

• Neden vazgeçsinler ki futbol onların zevk aldığı stres attığı bişey :)

0|1
    0|0
  • Bu hayatta kendini vazgeçtirmicek bişey yok zuzu ^^

0|0
    0|0
  • Mesela kardesim hic sevmez futbolu
    Ben bile Daha cok Severim :D

0|0
    0|0
    • kardeşine söyle kendine gelsin senden biraz örnek alsın :D peki hangi takımı tutuyorsun sen :)))

• Neresi benziyor?

• Bir erkegin futboldan vazgecmesi ayni bir kadinin alisveristen vazgecmesi olur yani imkansiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• futbolu ççok severdim ama samsunspor alt yapısına benim çömezimi alıp beni eledikleri için futbolu sevmiorum. (onnuun babası polis ti. hoca yalaklık yapıodu)

0|0
    0|0
    • vay hayinler zaten böyle şeylerde hep böyle olur torpili olan hep bir adım öndedir iyimi kötümü pek önemli değildir

• ewet o yüzden bosver topu

• Futbol konusu benim için tam bir muallak ne severim ne izlerim ne oynarım yani. Hangi takımlısın beşiktaş :))

0|1
    0|0
  • Soru soran kardesim futbolula olan bagliligini bilemem amabenim icin futbol bir asktir ben futbolsuz hayat dusunemiyorum zaten dusunmekte istemiyorum ♥KADINLARI SEVERIM AMA FUTBOLA AŞIĞIM♥

0|0
    0|0
    • kardeşim emin ol aynı düşünceleri belki daha fazlasını düşünüyorum ben futbolsuz bir hayat düşünemiyorum benim can darım gibi... benim için aşkın karşılığı futbol

• Aynen oyle kardesim..

• Ben aşık omadım ki vazgeçeyim. Basit kültürlü futbol dışında bir bk bilmediğinden dolayı çoğu erkek futbolu seviyor

0|0
    0|1
  • Vazgeçemem. Hem oynuyorum hem de izliyorum.

0|0
    0|0
  • valla kardesm futbol her zaman var bir köşede vazgeçmk mümkn mü o aşkı bilen anlar :)

0|0
    0|0
    • aynen öyle ben futbol oynuyorum ayrıca insan sahaya çıktığında en azından bede öyle oluyor bütün dertlerimi tasalarımı unutuyorum hepsini sahanın kapısında bırakıyorum beni sakinleştiriyor san ki...

• aynn öyle bu sene bakalm ne yapcaz brumayı beklyrm ben en çok transfer değil :)

• Allahın izniyle inşallah şampiyonuz temiz adaletli şikesiz futbolun türkiyedeki tek adresi galatasaray
      brumadan da kesinlikle bu sene bir patlama bekliyoruz inşallah...

• Ben Normal Bir Erkeyim Ve Futbol Sevmiyorum.
    Sevemiyorum.
    Ama Takımım Galatasaray.
    İlk 11 De Biliyorum Maçınıda İzlerim :D
    Ama Nasıl Desem Çizgi Film Gibi Gelmiyor
    Çizgi Film Daha Çok İzlerimde ;DDD

0|0
    0|0
  • Futbol ne abi yeni birşey mi?

0|0
    0|0
    • hani varya 1 topun peşinde 22 kişinin koştuğu spor dalı, hahha bu soruyu sormak için uzayda yaşamak gerek dimi be kardeşim :)))))

• Takılıyorum zaten karsiiim oldum olasi hic ilgimi cekmedi çocukken sürekli kaleye geçirirlerdi herhalde ondan.

• desene bir yaşanmışlık var seni bu hallere koyanlar utansın :))))

• Ben basketbol oynuyorum ve hastasıyım futbol artık ilgimi çekmiyor

0|0
    0|0
  • KIZLAR NASIL MAKYAJDAN VAZGEÇEMİYORSA ERKEKLERDE FUTBOLDAN VAZGEÇEMEZ TABİ GENELLEME YAPMAMAK LAZIM

0|0
    0|0
    • kesinlikle genelleme yapmamalıyız ama tespit kesinlikle doğru

• Futbol maçı izlemeden de yapabilirim ama oynamadan asla.

0|0
    0|0
  • kadınlar alışverişten ne zaman vazgeçerse erkeklerde o zaman futbolu bırakırlar ;)

0|0
    0|0
  • Yok maleseef vazgeçmem. Düğünüm oldugu gün GS macı varsa oraya giderim :D

0|0
    0|0
  • fanatiksen asla ama sevgilin için bikaç maç kaçırabilirsin;)

0|0
    0|0
  • Bir kadın nasıl dedikido yapmakdan vazgeçemezse erkekde futboldan vazgeçemez

0|0
    0|0
  • Mesela benim hiç futbol damarım yok olsa olur olmazsa da olur. Pek meraklısı deilim :))))

0|0
    0|0
  • ben geçeli çok oldu

0|0
    0|0
  • Basket varsa vaz gecerim ki lisede vaz gectim cokta memnun oldum kısa boylu olmaktan kurtuldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...