Bugün neler yaptınız? Gününüz nasıl geçti?

Benim günüm genel olarak iyiydi. Önce arkadaşlarımla atlıhan'a gidip kahvaltı yaptık, hayvanlara baktık, daha sonra nargileye gittik, oradan kalkıp rixos pub'a gittik sohbet edip bir kaç bardak bira içtik :)

Her şey buraya kadar iyi... saat 10 da eve gittim. Annem sırf 10 da geldim diye bana "kimlerle kırıştırıyorsun" diye bağırdı. Sınırden deliye döndüm, şu an onunla konuşmuyorum... Günüm kötü bir şekilde sonlandı anlayacağınız...

Sizin nasıl geçti?

0|0
22|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Günüm gayet sıcak ve iklime uydundu. Akşam üzeri hava serinledi.

Resimde baktığınız hayvanlardan biri görünüyor ve bacağınızda anneniz ile tartışmanız sonucu dökülmeye başlayan bir " tüy" dövmesini görüyorum.

Her ne olursa olsun annenize gereken cevabı vermeniz ve ona asla kırılmamanız gerekiyordu. Belki bulunduğunuz ortam ve yaptığınız faaliyetler anneniz kadar değerli değildir. Gene tercih sizin. Anne yüreği sıcak ve yumuşaktır.

Size "kimlerle kırıştırıyorsun" derken bile bir latife etmiştir. Gücenmeyelim.

2|0
    0|0
    • Annem dövmeme kızmadı... bu bir. İkincisi bulunduğum ortam ve faaliyetlerin annemin değeri ile alakası yok. üçüncüsü benim onu kırdığım ettiğim yok. Dördüncüsü öyle latife olmaz.

• Bende üzerime alınmadım zaten. Sadece agresif olduğunuzu düşünerekten geri çekildim. Bende alevlenebilirdim. Yanlış bir davranış, bir başkasına kızıpta bir başkasında soluk almak. Asıl önemli olan kızdığınızdı. Onuda kıramazdınız. Rahatlamış bir durum varsa ben bundan hoşnutum.

Merak edilecek bir durum yok " Asayiş berkemal "

• ne hoş bir yorum

• Yine her pazar gibi günüm yoğun geçti. Görüşmeler, teklifler falan filan.

Not: senin günün harika geçmiş, annenin bir bağırışıyla o gün kötü bir şekilde sonlanmaz...

1|0
    0|0
    • bağırışıyla değil dediği lafla kötü şekilde sonlandı. Ve gerçekten sonlandı.

• küstüm :(

• Ama ama niçin:((

• Sabah 10:30 da arkadaşımın annesinin ölüm haberini aldım bütün gün oradaydım 1 gibi eve geldim

1|0
    0|0
  • saat 2de uyandım,3e kadar kahvaltı yaptım,ordan ananeme ziyarete gittim,yengemlerde vardı çay içtim yemek yedim , ordan eve bi duş direkman abilerin yanına, çakır keyf olana kadar içtikten sonra mahalledeki arkadaşları ziyaret ettim birazda lakırtı muhabbet ordan eve , sonra tekrar duş,en sonda buraya uğradım.

0|0
    0|0
  • Çekmeköy Üsküdar Eminönü arasında gezmekle geçti.Miss International Love aradım ama bulamadım.

1|0
    0|0
  • lanet olası maaşı iyi olsada sevmediğim ve sıkıldığım işimden ayrılalı 2.ci haftama girdim nerdeyse..herşey çok güzel gidiyo derken sıkılmaya başladım.bugün birkaç yere başvurdum.biraz yüzdüm.vodka portakal içtim.hala kahvaltı hazırlamaya üşeniyorum.öyle işte..ev hayatı sıkıcı gelmeye başladı..

0|0
    0|0
  • bugun kendime tatl verdim oh mis bi hafta sonuda evde oturdum dinlendim kendi halimde öyle...

0|0
    0|0
  • işteydim, sıkıcı bi gündü.

0|0
    0|0
  • 4 kanka ofisimde toplantık 8 ofisteydi aramızda 1 evli karısı çağırdı çabuk eve gel diye bağırdı çoçuğun yüz şekli değişti yok ya evli olmakta iş değilmiş

0|0
    0|0
  • 60 km bisiklet sürdüm. Bilimum fantastik yanıklar var vücudumda şu an. Mutluyum ama. Ve huzurla uyuyacağım birazdan.

0|0
    0|0
  • Ya yazık ya üzüldüm haline. Kızlara bu konuda gerçekten acıyorum. Eve istersem günlerce gelmem. Kimse de bana hesap sormaz. Yaşım da 19. (:

0|0
    0|0
  • Bilgisayar başında boş boş oturdum

1|0
    0|0
  • Akşama kadar çalışıyormuş gibi yaptım

0|0
    0|0
  • bende deve g.tü yağladım bütün gün...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• genel olarak güzeldi.bugün geç kalktım,evi temizledim,pasaport işlemleriyle uğraştım,kitap okudum,ks ye baktım.

1|0
    0|0
  • pazar günleri disariya cikmam , birde hava soguk ve yagmurlu olunca hic cikmam , kizimla oyun oynadik onun bana söyledigi sarkiyi telefonuma kayit edip fayspukta paylastim :) tabi bu arada yemekte yaptim , tavuk gögüsü, sebzeli manlat ve pilav , corba olarakta ezo gelin :) birazdan esim gelecek afiyetle yiyecegiz , esimle sohbet muhabbet böyle gecer

1|1
    0|0
  • Ben bugün temzliğe yüklendim baya kaba bir temizlik yaptım, yorgun düştüm şimdi kafa dinlemek için bir gözüm burada bir gözüm survivor'da..Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş canım büyütmeyin, üzmeyin birbirinizi olur öyle arada..

1|0
    0|0
  • Öğlen kuaföre gittim 2 gelin vardı bekle bekle sıra gelmedi tabi... Sinirlendim kalktım başka kuaföre gittim saçlarımı kestirdim. Eve geldim kuzenime çıktım. Kuzenim, arkadaşı ve ben oturduk sohbet ettik, bir şeyler yedik, kahve içtik... Eve geldim.

1|0
    0|0
  • Bütün gün uyudum kitap okudum , miss gibi geçti haftasonum ...

0|0
    0|0
  • klasik bir pazar işte gez eğlen ve yorgun düş.

0|0
    0|0
  • sabah beyazıta gıttım kıtap aldım ordan gelırken kavga vardı onu seyrettımm :)

0|0
    0|0
  • Bugün teyzemlerdeydim. Ağvaya gittik, denize girdim. Güzel geçti :)

0|0
    0|0
  • Okul falandı filandı.

0|0
    0|0
  • yapmasam da olur şeyler yaptım. asıl şeyi erteledim. halen erteliyorum.:(

1|0
    0|0
  • canım sen konyalı mısn?

0|0
    0|0
  • mobilyaların yererini değiştirdik annem sagolsun ne kadar değişik kombinasyon yapılır bir odada onu test etti mubarek :) gunun en guzel yanı abimi nba'de yenmemdi :)

0|0
    0|0
  • kuzenimin kızının üstümde zıplamasıyla uyandım.

alsancakta biraz dolaştım.

sarma sarmaya yardım ettim

şimdide boyama yapıyorum :s

0|0
    0|0
  • test çözdüm :S malum önümde lys var.

1|0
    0|0
  • bütün gün evde oturdum hiç dışarı çıkasım gelmedi hava çooooooook sıcak

0|0
    0|0
  • kitap okudum ks ye baktım

0|0
    0|0
  • Kendimi bi an özel hissettim bugün

0|0
    0|0
  • Evdeydim butun gun...canim hicbir sey yapmak istemedi..

0|0
    0|0
  • aynı monotonluk .14.30da uyandım zaten

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi bomboştu bi ara kuaföre gittim o işte

0|0
    0|0
  • işyerindeyim, ama işim yok. sabahtan beri soru cevaplıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...