Olayları abartan ben oluyorum. Sorun,sorun,sorun... yardım lazım

Şimdi erkek arkadaşınızın iş arkadaşı var bayan bu kadınlar bir ilişkileri olmuş fakat duygusal değil ve siz bunu öğreniyorsunuz bu kadın gidiyor ve aylar sonra yine gelip erkek arkadaşınızla çalışmaya başlıyor. Ne yaparsınız? Bu kişinin gitmesini istediğimi biliyor bu duruma katlanamayacağımıda biliyor ama bana güvenmen lazım diyor ve olayları abartan ben oluyorum. özellikle erkeklere soruyorum sizce abartan ben miyim?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kadın milettidir bu ne yapacağı belli olmaz kimseye de güven olmaz erkek ne kadar bana güvenmen lazım desede güvenmeyeceksin bir kere aldatan erkek yine aldatır erkek bu nedense doymak nedir bilmiyorlar her zaman bir gözleri dışarda oluyo o yüzden ne kadına ne erkeğe güven olmaz arasına kesinlikle mesafe koymalı ciddi bir mesafe çünkü o kadın tekrar geri geldiyse kesin aranıyodur ve boş durmayacaktır tatlım benden sana tavsiye bir adım önde olan sen ol ;)

1|0
    0|0
    • konuyu açtırmıyor ben nasıl davranmam gerektiğni bilecek yaştayım diyor. o kadına zaten güvenim sıfır ve bir şeyler umarak döndüğünede neredeyse eminim ama ne yapıcam nasıl yapıcam bilmiyorum erkek arkadaşımla bir süre konuşmamayı düşünüyorum ama bu sefer ya onunla yakınlaşırsa diye korkuyorum anlayacağın ne yapacağımı hiç bilmiyorum :(

• bikaçgün arayıp sormamayı denesen yapabilir misin bunu bakalım seni merak edicek arayacak mı bigün hiç cevap verme tellarna mesajlarına daha sonra hastaydım falan diye bişeyler uydur bakalım seni ne kadar merak edicek sana böyle davranmasına da izin vermem öylede kırılıyosun böylede kaybedecek bişeyin olmaz belkide bitirmeye çalışıyo içinden ama bahanesi yok bunu düşündün mü hiç bence sen kendini biraz toparla ve daha güçlü düşün ona göre adım at olur mu ...kimse vazgeçilmez değil bunu da unutma...

• tartıştıktan sonra konuşmadık hiç bende beni düşünsün istiyorum ne mesaj attı ne aradı sinirleniyorum sonra özlüyorum ama kendimi tutmaya çalışıyorum bir kaç gün konuşmayacağım umarım dayanabilirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Rahatsız olman cok normal ama bu kadin is icin cok mu onemli yada ayni yerde calismamak sevgilinin elinde degil mi

1|0
    0|0
    • aynı yerde çalışmaması sevgilimin elinde beni daha çok sinir eden konuda bu zaten benim bu konularda ne kadar hassas olduğumu biliyor. kıskanç olduğumuda.

• konuştuk söyleyemediklerimi söyledim biraz kızdım o da bana söyledi onu dinledikten sonra kötü hissettim kendimi biraz onunda sorunları var ve galiba bende biraz bencilce davranıyorum. farklı bir yoldayız şu anda evet en başındaki gibi değil düşüncelerimiz değişti ama yinede kaybetmek istemiyorum onu umarım ki zamanla her şey olması gerektiği gibi olacak ve umarım her şey düzelir :(

• işte sorunları varsa açıkça sana söylemeli ki sende kafanda başka şeyler kurma. Umarım bu süreci atlatırsınız onun da seni kolay kaybetmek isteyeceğini zannetmiyorum bir süre ikiniz de birbirinizi kendi halinize bırakmanız iyi gelir belki

sevdiğin insanla bir süre konuşmayıp görüşememek ona olan özlemini arttırır ve boşluğunun ne kadar kötü olduğunu hissettirir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Madem oyle şeyine chip takmayı oneririm , ona değil ben kadınlara güvenmiyorum ... Abartmıyorsun canımm .

1|0
    0|0
    • bende o kadına güvenmiyorum tekrar dönmesi için bir gerekçe yokken neden döner ki bir insan amacı ortada bence :(

• haklısın bacım. hiç güvenli bir ortam değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...