Göğüs kası geliştirmek için hangi egzersizleri yapmak gerekir?

Bu sorumu özellikle erkeklere soruyorum. Göğüs kasını geliştirmek için ne yapsam işe yarar?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-nav-ekerek-g-s-t22586.html

Kas çeşidini öğren düz kas sahibi isen fazla ağırlıkla çalışmalısın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şınav .. mekik

0|0
    0|0
  • kol egzresizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bench Press, Incline Bench Press, Decline Bench Press, Cable Cross-Ovr. ama sadece bunları yapmak pek işine yaramaz.aynı zamanda omuz ve kol kaslarını da çalıştırmalısın.göğüs kasların birinci hadef olabilir ama o hareketleri yaparken ikinci derecede çalışna kaslar da var.o kaslar zayıfsa zaten ilerleme kaydedemezsin.triceps ve biceps kasların zayıfsa bench press de sürekli aynı yerde sayarsın.tavsiyem evde kendi kendine boş yere terleme bir spor salonunda hocaların vereceği programla spor yap.ayrıca gelişimin için kullanabileceğin takviyeler de var.

0|0
    0|0
  • Günde 50 şınav çek

1|0
    0|0
  • iki adet dambılla evde kendinde çalışabilirsin ama salona gitmen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • mekik, barfiks tek başına yapabileceklerin.. Spor salonlorunda da bunun icin ağırlığa bağlı kol açma hareketleri var onları kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • eger evde dambıl varsa daha iyi cok işe yarıyo ama hareketleri düzenlive doğru yaparsan ek olarakta sınav tabi

0|0
    0|0
  • şınav barfinks

0|0
    0|0
  • ya beyler.. "günde 50 şnav çekciler" nerde ya ? çok özledim ben onları :(88

0|1
    0|0
  • ama yapma bence itici durur abartılı olursa.

0|0
    0|0
  • agır dambillerı yat uzan yere tavana bak asagı yukarı yap duzenlı sekılde amaca ulasırsın.

0|0
    0|0
  • www.bodyforumtr.com

0|0
    0|0
  • salon ayzıl bea

0|0
    0|0
  • Açma germe hareketleri yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...