Durdurun şu asit yağmurlarını... Bu toplum neden vücut temizliğine dikkat etmiyor özellikle yazın?

akşam Or-An'a kız arkadaşımı bıraktım yıldıza geri dönerken otobüse bindim. koltuk karşıma da bi bayan bindi. arkadaş o nasıl bi koku öyle. koltuk altında leş mi saklıyor, insan ölse böyle kokmaz. ya arkadaşlar bu toplum neden vücut temizliğine dikkat etmiyor özellikle yazın?

gizli zaten sen kokuşmuşsun...

0|0
11|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğim kadarıyla söylediğin yerler ankaranın lüks semtleri normalde kadınların parfüm kokması gerekir oralarda varoşlara giden dolmuşa binsen nasıl olurdu acaba :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• igrencler ya ben olcemi bilsem yine deodorant kullanirim dustan sonra da kokanlar var deodorant kullanmadiklari icin

0|0
    0|0
  • bakteriler yüzünden koku oluşurmuş . pis vücuda deodorantta sıkılması hoş olmaz tek çaresi su ve sabun temiz tutulması gerekiyor. nemli olması da iyi değil. kuru tutulmalı .

0|0
    0|0
  • he yaaa mıllet hıııc dıkkat etmıyor iğrenç -_- üstelık bırde bayan yaa yuh !

0|0
    0|0
  • Kol altına botox yaptırmalıı :)

0|0
    0|0
  • buraya neden yazıyorsun ki

1|0
    0|1
  • :D gizli cevaptan muhalefet olacaktım ya ne güzel. Kapalıymıs. Evden cıkmadan 2 dk duj jeli kullanmayı bırak 2 dk üzerinden su dökündürse öyle kokmaz üşengeç insan dişi olacaksın bir de.

0|0
    0|0
  • burda dedıkodu edecegıne kadının yuzune deseydın

0|1
    0|0
  • devlet bu olaya bir el atmalı :))

1|0
    0|0
  • hayattan bezmiş biri ise olabilir.

0|0
    0|0
    • arkadaş hayattan bezmişse benim gibi pozitif birini neden isyeeeeeaaaağğn dedirtiyo:(

• :d aman hayatta zaten mis gibi, biz kirlenmişiz çok mu.

• hayata nasıl bakarsan öyle görürsün de, öyle insanları bakmak istediğin gibi göremiyorsun:S

• ıııığğğğğğğğğ

0|0
    0|0
  • Bir kızın kokması korkunç bir şey. :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...