Fitness Vücut Geliştirme?

Arkadaşlar merhaba, biraz kilo sorunum var, fitnessa başlamak istiyorum, hem kilo vermek hemde biraz vücut çalışmak istiyorum. Öyle 2-3 ayda mükemmel bir vücut beklemiyorum. eskiden ağır işlerde çalıştığım için vücud olarak biraz yapiliyim spora yatkın vücudum, yeni başlayacağım için önce kilo verip sonra mi ağırlık calismak gerek yoksa ikisi bir ayni anda yapilirmi. Düzenli ve disiplinli bir şekilde yapsam ortalama ne kadar zamanda vücud şekil alır, boyum 179 kilo 89 bilgisi olan bir arkadaş yardimci olursa sevinirim saygılar

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• kilo vermen lazım dengeli bir şekilde vücudunda sarkmalar olmasın diye iyi bir spor salonuna git önce koşu bandı kardiyo vericekler zaten dengeli beslen zayıflamaya çalış sonra kas geliştirmeye başlarsın zaten bir altyapın varsa zayıflayınca ortaya çıkıcaktır buda motive eder düzgün bir vücuda sahip olman en az 6 ay sürer tabi vücudunun durumunu bilmiyorum tam olarak

0|1
    0|0
    • Eyvallah dostum sagolasin, Zaten 6 AYİ gözden çıkardım, ya giydigimiz hicbirsey yakışmıyor, vücud geniş zaten hafifte göbek canımı sıkıyor aynaya bakınca,

• Yok hocam zaten sevenler gibi aman 5 ayda siseyim hemen de çekeyim üstüme bir badu dışarda karı kız keseyim derdinde değilim, amacım spor öncelik, zayıflamak ve birazda vücudu şekile sokmak yani hafif göğüs ve kol kasları şekil alsın bel incelesin yeter, ya giydiğim hicbirsey yakışmıyor belki bir ayda 4 tane gömlek yirttim üstünde sinirden dediğin gibi psikolojik biraz, bunu yapmam başarmak lazım yoksa kendimden nefret etmeye başladım, inşallah Allahın izniyle azim ve istekle seneye yaza güzel bir vücutla gireriz,

• istersen yaparsın engel yok emin ol kendini çok daha iyi hissediceksin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Abiciğim fitness boş ben her türlü uğüraştım ve beni hamlattı daha çok sana tavsiye edeceğim 3 şey var 1-kickboks ben daha bu kadar hızlı kilo verdiğimi hatırlamıyorum 2- evde yapabileceğin 2 ayda vücut taahüt eden insanity isimli program gerçekten zorlayıcı ama tam senlik bir program kickboksla uğraşamam diyorsan 3- p90x bu 3 aylık bir program internete yaz p90x results diye az çok anlarsın günlük 1 saatini alır merak ettiğin her şeyi sorabilirsin bu arada p90x dışında hiçbiri alet gerektirmez

0|1
    0|0
    • Kardeş yaş olmuş 32 bu saatten sonra kickbox yapayi bırak kapıdan içeri sokmazlar bizi :)))

• Tamam o zaman insanityi araştır kesin tavsiye ederim insanity result de 2ay süren bir programeminim fitnessdan daha faydalı olucak bunlar sana

• Eyvallah bakayım, dikkate alacam sağol inşallah yaparız

• Önce bolca kardiyo diyorum. Kilon normalin epey üstünde. en azından 76-77 dolaylarına inmen gerek. Bu da kısa bir zamanda olacak gibi gözükmüyor. Yediklerine de dikkat edeceksin tabii. Altyapın varsa kilo verdikçe şekil alır zaten vücut. Ağırlığa da 5-6 kilo verdikten sonra yavaştan başlarsın.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim dostum sağol

• sen sağ ol dostum. disiplinli ol, iyi çalışmalar.

Yükleniyor...