Kızların saçları..... Kızlar saçları ile oynanmasını hiç sevmiyor

kızlar saçları ile oynanmasını hiç sevmiyor yani en azından gördüğüm kadarı ile hiç bir insiyatifi yok bu işin saç işin içine girdiğinde çok fena oluyorlar bütün kızlar böyle mi ?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• geneli böyle bende sevmem mesela sacımla oynanmasını ama sebebi sacım bozulur diye :D Normalde evde dagınıkken biri oynadıgı zaman hosuma gider.

0|0
    0|0
  • saçları karışıktır daha fazla karıstırmanı yada karısık olduğunu bilmeni istemez. veya düzse oynayıp kabartmanı, maşa ise bozmanı istemez biçok kız böyledir. yapcak bişe yok

0|0
    0|0
    • yok yahu pis pasaklı kızlardan bahsetmiyorm böyle bildigin saçları dümdüz tel tel ama dokundugumda çok kötü bir tepki ile karşılaşıyorm anlam veremedim bir türlü kabarsa ne olacak zaten akşammında bidaha uğraşacak

• bozulmak için yapılıyor demen bize yapılan en büyük hakaretlerden bri resmen salak gözüyle bakıyosun. neyse kapatalım

• yanlış anlıyorsun salak gözü ile bakmak yapacağım son şey olur kadınları karşıma almak gibi bir niyetim yok misal ben saçımı yapıyorum ama akşam bozulmadıgında içim acıyor boşa geçmiş gibi geliyor bunu demek istedm kızlardada bu vardır diye düşündüm sadece o kadar

• Dogru tespit bende sevmem birde saclarimla ugrasmissam güzel durmasi icin fazlasiyla sinirlenebilirim

0|0
    0|0
    • sinirlenmek işte sorunumuz bu neden sinir yapıyorsun ki yani olsun geçsin gtsin saçın dahamı kıymetli karşındakinden :)

• Evet tabikide yeri ve zamani önemli ben mesela bir yere gitmisdim cok kalabalikdi yazin ortasinda günes basindaydi o günü sacim bozulucakmi diye hic takmamisdim aksine kendimi yerden su cikan yerler vardi oraya attim SIRILSIKlAM olmusdum ama nasil göründügüm umurmda da deyildi birtek serinlemeye birde keyif almaya baktim.

• demekki kızlarında keyif almak için gözden çıkardığı şeylerde varmış saçlar gibi eh sevindirici :)

• evet saçımı yapmıssam ellemesin asla bi zahmet. Yok dujdan cıktıgım gibi geziyorsam yolsun isterse bananeee :D.

0|0
    0|0
  • Ben severim.

0|0
    0|0
    • evet sonunda şartsız bir şekilde bunu söyleyen birilerini buldum artık ölebilirim :D

• Evet hoşlanmıyoruz.

0|0
    0|0
  • kedi gibiyim ben, saçımla oyna, dakkasına uyurum. o derece.

0|0
    0|0
    • annemde öyle direk uyuyor bi de benim bi kedim vardı o da uyuyordu o geldi aklıma ama sevindirici bu sonunda birileri çıktı seviyorum diyen :D

• hayıır. ben bayılırım ya. tabi çok uğraşıp da yaptıysam falan saçımı olmaz o ayrı. ama genel olarak hoşuma gider yani.

0|0
    0|0
    • heyyyyyyyy tanrıçam ol...ilk olumlu tepki kızmam diyen ilk kızsın :D

• tamamdır :D

• anlaştık :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...