Trabzonspor diye bir takım var mı?

Trabzonspor son zamanlarda Galatasaray 'ın altyapıs gibi. Oyuncu yetiştirip Galatasaray 'a servis ediyor. Galatasaray 'ın sömürgesi altında gibiler. Bence Trabzponspor yanlış hamleler yapıyor. 4 büyük takımımızdan birisi olmalarına rağmen Galatasaray 'a hizmet ediyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gs'nin dadandıgı takımdan hayır gelir mi? ts bir 50 yıl 3. olamaz daha

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Var, hemde seref ustunlugu mevcut. Diger 2sinde olmayan...
    Fbjkliler mumkunse trabzona ve galatasaraya karsi atip tutmayi biraksin, gulunc oluyor. Kutlamalari cezasi icin yapamayacaklar falan diyip sitesinden tffye yalvarip fbnin cezasi ertelensin diyen kimdi acaba? Siz kendinize bakin sonra baskalarina dil uzatin.
    bir laf vardir, meyve veren agac taslanir diye. Neyse 😄😄👍

0|1
    0|1
    • Fbjk diye bir şey yok. Kadıköyde, Şükrü Saraçoğlu Stadında Süleyman Seba 'ya küfür edildi. Senin fbjk demen gülünç oluyor asıl. Fenerbahçenin cezasının ertelenmesini isteyen de Fikret Orman dır.

• Fbjk zavallı insanların uydurduğu bişey sadece..

• Yav he he 😂😂😂 kendinizi avutmayin fenerbahcenin yalakasisiniz

• son 4 yıldır galatasaray trabzonspor kardeş oldu evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adamlara şehir yetmiyor, eğlence mekanı yok diye takımdan ayrılıyorlar sonra trabzonspor galatasaryın alt yapsı oluyor. sonra geride kalan samimi arkadaslarınında kanına giriyorlar onları teşvik ediyorlar sonra yine trabzonspor galatasarayn alt yapısı oluyor. senin dışarıdan bakıp yorumladığın gibi değil bu işler. futbolda kulis vardır. neden giden oyuncular başka takımlara değilde galatasaraya gidiyor? neden giden oyuncular tatil fotoğraflarında hep yan yanalar? demekki aralarında kulis yapıyorlar.. bunu anlamayacak kadar takipsiz olmayın arkadaslar... trabzonda bir reina yok bir sortie yok. boğaz yok yalılar yok , bebek sahili yok. asil bir şehir futbol ile yoğrulan bir şehir trabzon. ama futbolcuya bu yetmiyor. bildiğiniz şeyleri sorupta kendiniz hakkında kötü düşünmelerine sebebiyat vermeyin.

0|0
    0|0
  • Takımın Kralıdır Trabzonspor ligde iyi olmaya bilir iyide oynamayabilir oyuncularla iyi imzalarda atamayabilir ama bu Trabzonspor'un adam gibi bir takım olmasına engel olamaz.

0|1
    0|0
    • Sözleşmesi bitecek oyuncuyu bekletsin bedavaya versin dahamı iyi gitmek isteyeni kimse tutamaz Trabzonda yaşamak zor iyi teklif gelirse gider oyuncu doğrusu bu

• Adam gibi bir takım olup olmadığını sorgulamıyoruz.

• Fener beşiktaş kadar değil en azından paron fbjk diyecektim yanlış yazdım

1|0
    1|0
  • #Atletico'da Chelsea'nin altyapısı mı tabi kide hayır sadece genç oyunculara fazla güveniyorsunuz yılda bir iki genç yetiştirmek yerine kreşe çevirdiniz takımı

0|0
    0|0
  • Trabzonspor diye bir takim var hemde oyle bir takim var ki 47 yıllık tarihi #tertemiz şanlı bir takım. Gs'nin alt yapısı felan değil. Trabzonspor'un başarıya ac oyuncular alması lazim (yusuf erdoğan, barış memiş gibi ) Trabzon şehir olacak tam bir futbolcu şehri lakin adamlar dünya kadar para kazanıyorlar ve bu paralarla da ister istemez eğlenmek istiyorlar trabzon'da biraz İstanbul İzmir gibi şehirlere oranla daha az gelişmiş futbolcular skilyrlar belli zaman sonra

0|0
    0|0
    • Kardeşim kendini kandırıyosun Trabzon futbol kendi değil 1461 ts uc bes adam cıkardı nerde hanı? yalan oldu ugras alanı yok dıye sehırde futbola yonelıyorlar ama yeteneklerı yok adamların soran arkadasın dedıgı dogru gs'nin pilot takımı kusura bakma ama oyle bu arada takım tutmuyorum baskalarına sallamayın ama futbolu takım edıyorum

• Dostum sadece trabzon yöresinde 30dan fazla futbol kulübü var ve bu kulublerde ki tüm. oyuncuların amacı bir gün Trabzonspor 'da oynamak. Trabzondan her sene tsyi 2-3 hatta daha fazla futbolcu takviye ediliyor diğer kulüpler ne yapıyor bjk gs fb

• ben fenerbahceliyim ne galatasarayı nede trabzonsporu severim ama beşiktaşın ayrı yeri vardır bende özellikle taraftarları bambaşkadır...

0|0
    0|0
    • Dimi ya Kadıköyde Süleyman Seba 'ya küfür edildi o yüzden..

• Beşiktaş taraftarları Lefter 'i saygıyla andı, Fenerbahçe taraftarları Seba 'ya küfür ediyor..

• tamam dostum tamam:)

• Selçuk gibi bedavaya gideceğine satmaları daha mantıklı oyuncular durmuyor Trabzonda Galatasaraylı olarak böyle düşünüyorum

0|1
    0|0
  • 4 büyük değil 5 büyük arkadaşım Bursasporu da şu sıralamaya alın Fenerbahçeliyim ama anadolu takımı olan Bursaspora saygım sonsuz.

0|0
    0|0
    • Karşılaştırırsak Bursaspor ile 4 takım arasında büyük fark var.

• Gürcistan takımına elendiler başka bir takım olsa bir üst seviyede falan kim bilir kaç fark olur.. Ligde kendin görürsün o zaman 4 büyüklerden nasıl fark yiyeceklerini.

• Hadi bakalım

• Adamlar doğru yolu buldular diğer takımlarda akıllanır işte :D

0|1
    0|0
  • FBJK diye bir gerçek var unutmayalım.

0|1
    0|0
    • Öyle bir şey yok.. Bazı aptal insanların uydurduğu bişey. Öyle bir şey olsa Kadıköyde Süleyman Seba'ya küfür edilmezdi.

• aziz yıldırım demirören ashdgfaghsfd

Yükleniyor...