Çok sinirliyim... Ona nasıl bir mesaj atmalıyım ki hatasını anlasın?

erkek arkadaşım benden habersz fecedeki fotoları silmiş aradım kızdım falan kızmamdaki sebeb habersiz yapması ama o her zamnki gbi üste çıktı telefonu kapıyom hadi dedim kaparsan kapa ya dedi filan sizce ona nasıl bi mesaj atmalıyım hatasını anlasın ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hic mesaj atmamalısın hatasını anlaması ıcın

0|0
    0|0
    • ne kdr inat oldugunu blmiosunuz atmaz bnde diyom ki öyle bi mesaj atıyım ki anlasn hatasını nsıl bi tarz atıyım

• atma bıraz sende ınatcı ol sen nası mesaj atarsan at o daha cok ınat yapcak sabret bıraz o sana atcak...

Erkekler Ne Diyor 5

• mesaj atmazsan en doğrusu olur

0|0
    0|0
  • facebokunu kapa açma bi daha

0|0
    0|0
  • aman taktıgın şeye bak koyver

0|0
    0|0
  • ya face yüzünden tartışmayın birbirinizle hatta hiç kullanmayın şu facebook'u

0|0
    0|0
  • Sen ne yaparsan yap , o bu karakteri taşıdıktan sonra kendini hatalı bulmayacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Susman hatasını anlamasına yetecektir. keisnlikle mesaj atma kesinlikle aramada isterse 10 gün aramasın yine sen arama. kırgınlığını görmüş olacaktır.

0|0
    0|0
  • sende onu hesabı ac sil, arkadaşlarıda sil görsün :D

0|0
    0|0
  • Kimin facesinde ki fotoğrafları silmiş? Senin mi, kendisinin mi?

0|0
    0|0
    • Hımm şifreni vermen hata en başta zaten, senin de alman aynı zamanda, ama madem vermişsin sana sormadan yapması hoş olmamış..Tavrını koy ve şifreni değiştir, onun da varsa sen de söyle değişsin, en tavırlı cevap bu olur..

• sen de geri yükle .

0|0
    0|0
Yükleniyor...