Bazı kızlar neden kaslı erkeklerden hoşlanmaz ?

bu ne ya bazı kızlar tam bir dengesiz gecenlerde kızın biri yanıma geldi vucudumun çook abartılı bir vucut oldugunu soyledı sinirlendirdi beni neymiş efendim normal insanlardan farklısın irisin görüntün çok kaba erkekler tam tersine bendeki vucut gibi olmak isterler hep bazı kızlar boş akıllarıyla konusurlar

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• ya beğenmek zorunda mıyız :D? bunun nesine kızdın bazı erkekler de zayıf seviyor bazıları balık etli :) şahsem ben de sevmem ama korkuyorum şu an söylemeye. kızma. neden hoşlanmam çünkü görüntü olarak hoşuma gitmez ve psikolojik olarak benden 10 kat güçlü görünmesi hoşuma gitmez :)

0|0
    0|0
    • neden korkuyorsun anlamadım da :)

• söylemeye mi :) ? çünkü peşime düşük 36 yerimden bıçaklarsın diye :) neden olacak boş akıllarıya falan demişsin daha fazla hakaret yemekten korktum :)

• düşük değil düşüP.

• Boş akıl değil beğeni meselesi. Her kız kaslı iri erkekleri sevmek zorunda diye bir kural yok belki o daha zayifca minyon erkekleri beğeniyor. Eleştiriye açık ol biraz

0|0
    0|0
    • ya benım bir hobim bu böyle konusarak soğutuyorlar benı

• benım de yakındıgım durum işte bu tamda üzerine bastın

• O benimde fazlaca yakındığım bir durum

• Allah Allah niye bos akilli diyorsun zevk ve tercih meselesi bencede asirisi igrenc duruyor optimal ortalama seviyede olmali

1|0
    0|0
  • Kız begenmese bile direk söylememeli. Tamam sen begenmiyorsun da karsındakinin hevesini kırma bari. Hayatta kafaya takmam her seyden önce senin ne düsündügün o begenmis bu begenmemis cokta önemli degil hem zaten bu da kızın görüşü saygı duymak gerek sadece üslubu zayıf kalmıs yoksa o da kötü niyetli degildir bazı insanlar daha acıksözlü oluyor bosver devam et sen spordan kimse icin sogumaya degmez :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka? Illa kasli mi sevmek zorundayiz? Kassiz sevince beyinsiz mi oluyoruz? Cok sacma olmus bende kas sevmiyorum cogu erkegin de sen gibi olmak istemesi beni ilgilendirmiyor

0|0
    1|0
    • Ve ayrica yorumlarini okudum da ne demek spordan sogutuyorlar? Lafi cevirme soruda resmen kas sevmeyenlere dengesiz bos akilli demissin. Bir sorunda da 45 kilo diye kiza laf atmissin. Sanane? Isterse 10 kilo olur gezer. Begenilmedin diye bu kadar kuyruk acisi fazla

• Sen soruda haddini gayet asmissin o yuzden ben kendiminkini problem etmiyorum :d

• soru zoruna gittiyse bak yukarıda sorunun hemen bayrak işareti var ona tıklayıp şikayet et butonu var ona tıklayabilirsin kendi görüşlerini burada bastıramazsın böyle

• Sevmek zorunda değil kimse kası yapcak bişey yok:D

0|0
    0|0
    • demek istediğim sevmıyorsanız içinizde kalsın neden benım hevesımı kırıyorsunuz spordan soğutuyorsunuz sadece bu :)

• Soğuma sen. Sevenlerde varr sevmeyenlere takılmaa

• sagol :)

• Nasıl her erkek büyük göğüs sevmesse, kızda kaslı sevmez

0|1
    0|0
  • herkes senin beğendiğini beğenecek diye bir zoraki kavram yok. güzellik göreceli bir şey. açıkcası çok abartılı kaslara sahip kişiler bana da hep çok abartılı gelir. hafif oldugunda bana da çekici gelir, ama bazılarınız gerçekten cok abartıyor..

0|0
    0|0
    • sana göre abartı olabilir ama başkasına göre normal yani görüş açısı bazılarının çok dar

• sen çok geniş bakıyorsun heralde.. kendin gbi geniş görüşlüleri dinlediğin müddetçe sorun etme bişeyi o zaan ;-)

• asirii kas yiginii olmak iyi değil tabi ya herseyin asiri iyi deildir

0|0
    0|0
  • Amacınız erkeklerin beğenmesiyle sorun yokmuş ehehe.
    Ehem, pardon.
    Zevk meselesi efenim takmayın.

0|0
    0|0
  • bende ilk başlarda sevmezdim ama spor salonuna yazıldığım günden beridir seviyorum artık :)

0|0
    0|0
  • Ya bence begenen var begenmeyen var. Ama bence erkeklerde azda olsa kas olsun olmasina ama cok abartmasin. Cok da kaslarına o kadar düşkün olmasinlar da :)

0|0
    0|0
  • Bende begenirimde kafa da vucutta takma gibi kalmamali ama ozmn itici oluyor

0|0
    0|0
  • Herkez degisik sever takma
    Ben kasli genisleri Severim
    Ince erkekler hic Bana Göre degil :)

0|0
    0|0
  • Amacı seni sinirlendirmekti

0|0
    0|0
  • Herkes sevmek zorunda degil
    şahsen kaslı ya da kassız olması pek dikkatimi çekmez

0|0
    0|0
  • Beğenmeyenlerde ilginç yani :D

0|0
    0|0
  • ben bildiğin türk kası seviyorum diğerleri çok yapay geliyo.

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi diyelim ^-^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• her vücut yapan beğenilmek zorunda mı dostum? kızlara beğenilmek için mi yaptın? ben ne yaparsam kendim için yaparım bir de böyle düşün

0|0
    0|0
  • kaslı erkekler spor yaptıkları için kolay kolay pes etmez kendimden biliyorum allah ne verdiyse iştee :)

0|0
    0|0
  • keşke abartılı olan vücudunu görebilseydik.
    kızlara göre mi hareket edelim kardeşim? sen neyi seviyorsan yap beğenen yanında kalsın

0|0
    0|0
  • Onlar kiz degiller, kezban onlar

0|0
    0|0
  • O ne bıcım kız anlamadım

0|0
    0|0
    • 45 kg bir kız işte kemikle geziyor ayakta

• Oo zaten sen ona bakma ben oyle kız gordummu kurdan gıcı cat kırmak ıstıyorum

Yükleniyor...