Kapat

Spor deyince neden futbolu biliyorsunuz sadece? Ayrıca...

Sanırım, bu sitede spor kategorisi denilince üyelerimiz sadece futboldan anlıyorlar.Futbol sorularına sadece fazla cevap geliyor.Şu an Diamond League var ama çoğu daha anlamını bile bilmiyordur.Peki izleyen var mı şu an Diamond League'i?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• fatih avan isimli milli ciritçi elmas ligde ikinci oldu.kaç kişinin haberi var acaba..en sevdiğiniz sporcu sorusuna roket ronnie yazdım.o roket dötüne girsin diyen oldu :) ronnie o'sullivan ismini tanıyan yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• en populer spor futbol olduğu için olabilir mi

0|0
    0|0
  • Futbolu bıle bılmıyorum kı basküü :(

0|0
    0|0
  • heyecanla izlediğim tek spor futbol.

0|0
    0|0
  • en çok popüler

0|0
    0|0
  • en yaygını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• link bundan dolayı spor denince akla ilk futbol gelir.

0|0
    0|0
  • kesinlikle aynı fikirdeyim futbola uzagım spor kategorisine girdiğimde futbolsuz çok az soru görüyorum

0|0
    0|0
  • O hooo... varda var sen spor dersin ben okçuluk anlarım sen spor dersin ben maraton anlarım Diamond League, Elmas Lig sanırım?

0|0
    0|0
  • Diamond League'i pek sevmiyorum dostum ya olimpiyatlar olsa neyse Voleybol hariç her sporu izlerim ama basket 1. futbol 2. sırada yer alır benim için.

0|0
    0|0
  • Bu kadar popüler olup daha ucuz olan başka bir spor yok çünkü o yüzden Futboldur ilk akla gelen

0|0
    0|0
  • Yapisi itibari ile siddete megilli toplumlari miknatis gibi cekecek sozde spor turu.Diamond Leauge bilmem ama Spor deyince aklima Centilmenlik gelir.malesef oda pek yok bu ulkede

0|0
    0|0
  • en çok popülarite futbolda var dostum o yüzden

evet o dediğinin adını ilk defada senden duydum sıkıntıda duymuyorum bu konuda

0|0
    0|0
  • ispanya-italya maçı varken o dediğin çok saçma :) ayrıca kendi adıma konusuyum bütün spor dallarında azda olsa bilgim var iyi günler.

0|0
    0|0
  • en populer olduğu için.

0|0
    0|0
  • Futbol bir yaşam tarzı olmuş artık vazgeçmek zor o heyacanı bir basketbool birde futbol veriyor

0|0
    0|0
  • Diamond League'i izlemiyorum ama genel olarak bilgim var. Daha ziyade Nadal vs. Federer ve Nadal vs. Djokovic maçlarına bakıyorum. Ayrıca Boston vs Miami maçları varda bunlar da epey önemliydi benim için. =)

0|0
    0|0
    • Djokovic-Nadal maçı yağmura yakalandı.Bu nedenle de sanırım yarına ertelendi.

• NBA Final maçlarına bakıyorum ben de. İzleyemedim son Boston vs. Miami maçını. Miami 4-3 almış seriyi. Şimdi OKC ile final yapacaklar. Salı, Perşembe, Pazar yazıyordu tarihleri. Alarmları kuralım. =)

Yükleniyor...