Çocuklukta spor yapmak

futbol okullarının yararları varmıdır ve çocuğunuzu futbol okullarına yazdırmayı düşünür müydünüz

• Evet
    57% (4)100% (3)70% (7)Oy Ver
  • Hayir
    43% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• zararı olamaz..spor sayesinde daha dinç..daha iyi bie zekaya kavuşur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet düşünürüm. kızım olursa da baleye ya da voleybola vermeyi düşünürüm.

1|0
    0|0
  • spora gönderirim ama futbola göndermem

0|0
    0|0
    • nedne ki

• futbol ülkemizde kumar gibi bişey ya ben sevmiyorum futbolu basketci olsun futbol oynayıpta ne olcak kazanınca çıkışta dayak mı yiyecek

• evet gönderirim kardesimi yazdırdım zaten.

0|0
    0|0
  • evet dusunurum spor benim icin cok onemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evet eğer ailem düşünebilseydi şu an çok iyi bir futbolcuydum,çok yetenekliyim bu sporda ve ayrıca teniste de.

0|0
    0|0
  • yeteneği yoksa yazdırmanın bir mantığı yok, kardeşim 4-5 yıl gençlerbirliğine gitti sonra yaşı büyüyünce bırakmak zorunda kaldı, pek fazla birşey kattıklarıda söylenemez

0|0
    0|0
  • Çocuğum olunca 5-6 yaşındayken jimnastik'e yollucam.Ağaç yaşken eğilir.Vücütu böylelikle esneklik kazanacak ve ilerde hangi spora ilgisi varsa ona göndericem.Böylelikle o sporda başarılı olma şansı daha artmış olur diye düşünüyorum.Spor okullarının hiçbir faydası olmasa bile düzgün sağlıklı bir vücuda sahip olmayı sağlıyor...

0|0
    0|0
  • tabiki de var.

0|0
    0|0
  • evli olsam çocuğum olmuş olsa kesinlikle yeteneği varsa yazdırırm keşfetmek lazım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yararlı bir ardayla yürümez bu iş

0|0
    0|0
  • Onun yerine, daha farklı sporlara teşvik ederim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle vardır kesin gönder çok faydasını görürsün spor Kötü davranışlarda uzak tutar.

0|0
    0|0
  • Çocuğum olsa futbol yerine basketbola yazdırırdım. Babasının izinden gitsin. En olmadı boyu uzun olur bi' işe yarar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...