Bir dövüş kursuna başlamak istiyorum, hem boy, fizik hemde sinir stres amaçlı. Detay?

Dövüş kursuna gitmek istiyorum hem fiziğim düzelsin, boyum uzasın hemde cesaret gelsin sinir stres atıyım istiyorum. Sizce neye başlayabilirim? Kıck boksla boks arasındaki fark ne? Bunlar dışında neye gidebilirim. Bunların dalları varsa söylediğim özelliklerde en etkilisi hangisi olur. noks, teakwondo vs. Ve fiyatları nedir aylık?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• JKD-wing chun bir bayan için ideal ve ben profesyonel olarak yapan biri olarak söylüyorum

2|0
    0|0
    • Ne mma'ci yani kafes dövüşçü ne de krav-magacıları rakip tanımam sen de tanımazsın ; komando sporudur ama bayanlar için de idealdir çok riskli antremanları olmadığı için

• çok teşekkür ederiim

• ne demek ben teşekkür ederim umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Erkekler Ne Diyor 10

• dişilere tavsiyem tek el ve ayakalrını kullanabilecekleri sporları tercih etmeliler
    ne olur ne olmaz

1|0
    0|0
  • Her dövüş sanatı için vücüdünü geliştirmelisin, her vücüd gelişmeşi boy uzamasını yavaşlatır.
    Ben sana sokak dövüş sanatını tavsiye ederim
    İçinde boks, kickboks, thaiboks, güreş vs. var

1|0
    0|0
    • çok dayak yermiyim ya korkuyorum biraz :D

• Savulun İstanbul neeyazsamki geliyooor

• ahaha evett :D

• Wing Chun ve Muay Thai'yi araştır arkadaşım. Ben eskiden beri Muay Thai yapıyorum Wing Chun öğrenmek istiyorum ama burada kursu yok ne yazık ki

1|0
    0|0
  • mma tam senlik hem stres atarsın nakavt olayı biraz ileride seviyede olduğu için iyi stres atarsın hem bir sürü dövüş sanatı öğrenebilirsin

1|0
    0|0
    • biraz açarmısın hem o dediğin her yerde var mı ben İstanbul bahçelievlerde oturuyorum buralarda varmıdır

• İstanbul'da olmayacakta nerede olacak :) mecidiye köyde üni mma var gayet kaliteli bir salondur

• Wing tsun.

1|0
    0|1
  • Winçunli tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • off bende başlamak istiyorum şöyle insanların ağzını burnunu kırmak en büyük hayalim :@

1|0
    0|0
    • uu :@

• ben çok çirkef bir kızım ahaha lise zamanında özellikle :D:D:D gel birlikte başlayalım :D:D:D

• içimdeki nefreti kini böyle kusmak istiyorum. dayak mı yedim? o zaman bıçak devreye girer. sonra telefon

• Al bir boya fircasi duvar boya
    Cirakliktan başla yavaş yavaş ilerlersin brad :)

1|0
    0|0
    • hııım :D:D:Dd

• Kareye kid filmini izledinmi brad oradan alinti yaptim :) neyse evde mekik çek bisiker yap iste bayanin kickboksa gitmesini anlamiyorum çok itici gelio bana bayan dediğin naif olur nazik olur birakin bu isleri biz yapalim :))

• çok hevesliyim arkadaş filmi izlemedim espriyi ondan anlamamışım -,-

• vaov, savaş mı istiyorsun?
    KAMONNNNN

2|0
    0|1
    • kamoon :ddd

• ağzını yüzünü dağıtırdım senin ama dayak yemekten korkuyorum

• haha :D

• Wing Chun araştır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karate iyi bence

1|0
    0|0
    • Boyun uzamasını durdurur diye biliyorum ben aksine uzamak istiyorum

• Oyle bir sey yok arkadasim vardi omzuma geliyordu lise 1 de karateye basladi lise 2 de aynı boydaydik

• teşekkürler

Yükleniyor...