Fitnessa gidip kilo almak?

Fitnessa gidip nasil kilo alinir? Bir spor salonuna yazilicam orda kilo aldirma diye bir secenek daha var. Bir arkadaşım fitnessi birakinca kilo almis. Bilenler aydinlatabilir mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• calısma programıyla alakalı kilo almak istiyorsan cardiyo koşu vs vs daha cok enerji harcanan şeylerden uzak duracaksın demek tabi tamamen değil ama azda olsa yapmalısın. daha yavas metabolizmanı hızlandırmadan o tarz calısacaksın vede yemek programın ona göre hazırlanacak. bide kilo almakla ilgili yazımı oku o sana yardımcı olacaktır kafanda bir şekil oluşturursun yemen gerekenlerle ilgili.
    http://i.hizliresim.com/DoljVm.jpg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yediklerine dikkat et. balık yağı kulan. her insanın bünyesi farklıdır kimisi yatar kilo alamaz kimisi yürür koşar fazla kiloludur. kendi bünyene göre bir şeyler yapmaya çalış

0|0
    0|0
  • Genelde kilo aldırıcı toz öneriyolar, veya beslenme programı hazırlarlar ama uygulaman çok zor olur. Toz kullanabilirsin ama antrenmanlarda kendini çok zorlaman lazım, ağır antrenman yapman lazım yoksa ters etki yapar. Bir de antrenmandan sonra yemek yersen biraz kilo alabilirsin. Bırakınca kilo almaya gelince, ben 3 kere bıraktım hiç kilo almadım, bünye meselesi. Bir de fitness ı bırakınca bazı arkadaşlarda kaslar yağa dönüşüyor, ondan kilo aldıklarını zannediyor olabilirler...

0|0
    0|0
  • Simdi bir başlayacagim cok zamanimi alacak en iyisi baskasi ugrassin çünkü senin öğrenmen gereken seylerin cok fazla olduğunu gördüm soruya bakinca :/

0|0
    0|0
  • Gittiğinde zaten beslenme listesi çıkarıyorlar kilo alma verme konusunda falan ama 1.5 ayda 10 kilo aldıranlar da var

0|0
    0|0
  • Bol proteinli beslen ağırlık çalış çok terleten hareketleri az yap koşu bisiklet gibi

0|0
    0|0
  • Spor yapan bünye acıkır, buda kilo almaya sebep olur. Spor yaparken hızlı kan akışından dolayı midedeki besinler çabuk sindirilir mide de boş olduğu için acıkma sinyallerini beynine yollar :)

0|0
    0|0
  • Dayan protein tozuna şiş kanks

0|0
    0|0
  • kas yagdan daha agirdir

kas gelistirdiginde kilo alirsin

0|0
    0|0
  • 1. si insanlar sporu bırakınca kilo alabilir 2. si kilo alıp kas yapma diye bir şeyde var :)

0|0
    0|0
  • İlaçla spor yaparsan vücut şeklin bile bozulur

0|0
    0|0
  • Trenbolone ve deca haftada 250 mg ikisindende kalçana yap, en fazla 3 ayda istediğin şekle girersin.

0|0
    0|0
  • Madem maymundan geldik, o zaman maymun nereden geldi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• spordan çıktından sonra iştahı açılır insanın daha çok yer mesela
    zayıflamak için gidenlerde dikkat etmezse kilo alır
    birde kilo almak için gidenlerde var onlara özel program hazırlanır vücut geliştiriciler gibi

0|0
    0|0
  • Üye olduğunda fitness'a girmenin sebebini soruyorlar. Kimisi kilo vermek için, kimisi body için, kimisi de kilo almak için. Bunu belirtmen yeterli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...