Kapat

Futbol oynayan kızlar itici mi?

Futbol oynayan kızlar itici mi ? Bir kız futbolla ilgileniyorsa itici mi gelir size?

0|0
11|86

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 86

• Fanatik tarzda ise sevmem genelde ağzı bozuk ve iticiler

0|0
    0|0
  • Aslinda yetenekli olmalari guzel ;)

0|0
    0|0
  • bence süper keşke futbo oynayan bir sevgilim olsa çünkü zaten futbol benim hayatım her şeyim diyebilirim olsada beraber çift kale maç yapsak valla

0|0
    0|0
  • itici olmazlar da;

çalımı yedikten sonra bile tekme atmayı kesmeyen, hatta "dur kaçma hep böyle yapıyosun" diyerekten dizlerinin üzerinden konuşma yaparlar.

"bak gördün mü canım tırnağımı kırdın, illa gol mü atman lazımdı sanki..." :p

0|0
    0|0
  • yoo niye itici olsun lise yıllarımda bir kız vardı benide alın diye dönerdi başımda en sonunda kaleye aldık bizim armut kaleciden iyi çıktı :DD

0|0
    0|0
  • eğer tenis maçında yedek topu külodunuzun kenarına sıkıştırmak veya ne bileyim voleybol maçlarında sayı aldıktan sonra sayı sevincini oyuncu arkadaşınızın taş gibi poposuna şaplak atarak kutlamak gibi hoş şeyler ekleyecekseniz futbol maçlarınıza neden olmasın
    hatta çok güzel olur pek güzel olur
    ahhh ahhh

0|0
    0|0
    • ://////////7

• :))) ama sence

• kuzum bu arada amaç düşünce paylaşımı değil mi
      herkesin aynı şekilde düşünmesini beklemiyordun sanırım.
      aa bu arada kuzumlu muzumlu cevaplarda gelmeye başladı ki eyvahlar olsun
      bence sen ilk cevabımda ki sporda bile algı seçiciliğimi dikkate alarak dikkat edilmesi gereken biri olduğumu fark etmişsindir. bence kaç kurtar kendini benden

• ya nıye kızlar boyle sacma sorular soruyor nedne itici olsun? Futbol erkek sporudur diye bir kural mı var şu kainatta futbol oynamayı seven bir erkek için aynı şekilde futbol oynamayı seven ve güzel oynayan bir sevgili ( erkekten guzel oynama o zaman iş değişir :) çok kıymetli olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Çok sayılmaz ama biraz iticiler :D

0|0
    0|0
  • herkesde hayır demiş ya la itici tabi futbol erkek oyunu gitsin el topu oynasın tam adını yazamadım ondan el topu dedim :D

0|0
    0|0
  • neden itici olsun :)) bu tamamen kişiye özel bir tercih. Sana saygı duyan seninle ilgili tüm tercihlere de saygı duyar. Benimser ya da benimsemez bu önemli değil :) ama ben olsam hoşuma giderdi :))

0|0
    0|0
    • bence uyum gerek :) partnerinle ne kadar çok şey paylaşırsan o kadar çok geri paylaşımlar alır ve mutlu olursun beklentilerine karşılık bulursun değil mi :))

• sadece benle oynarsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenmiyorum, o ilgilenirse itici gelir..

0|0
    0|0
  • lise yıllarımda çıktığım kız futbol oynuyor du tabi bende okul takımındaydım:=) Ve aksine süper oluyor.. ay şimdi gençliğim aklıma geldi :) keske o zaman a gitsem yine o kızlar çıksam :(

0|0
    0|0
  • oynuyorsa çok çekici gelir ne yalan söyleyeyim.

0|0
    0|0
    • neden peki?:D

• haha şaka yapıyorum ya bir kere denk getirdiler fena acımıştı onun kuyruk acısı var bende :D

• http://www.youtube.com/watch?v=01bgrBaBjSw işte bu yüzden korkuyorum anladın mı? :D

• Futbol ile ilgilenen kız 1-0 öndedir..

0|0
    0|0
    • O kişiyle İlişkinin monotonlaşma süresi uzar, belkide hep heyecanlı olur o ilişki..
      Arada stadyuma gitmek, evde maç izlemek, pes atmak sencede vakit geçirmek için güzel değil mi?

• evet aslında haklısın sevgilinle ya da kocanla daha fazla zaman geçirebilirsin

• Oynamasın ama ilgilensin çok hoş!

0|0
    0|0
  • Futbolda fanatik olan erkeğin de kızın da itici olduğunu düşünüyorum :) Hayatta zevk alıp, taraftar olabileceğiniz daha anlamlı bir şey kalmadı mı ki illa futbol!

0|0
    0|0
  • onu bilmemde bir kadının en çekici en dayanılmaz en en ennnnn olduğu zaman bilardo oynadığı andır. ama şişkolar hariç =D

0|0
    0|0
  • Bence çekici mi diye sormalıydın... Süper bişey , kim istemez futbol oynayan kızı :)

0|0
    0|0
  • ben bile ilgilenmiyorum konuştuğum kız da :D ilgilenmesin

0|0
    0|0
  • sıkıcıdır..

0|0
    0|0
  • itici değil

0|0
    0|0
  • fanatik olanlar erkek gibi olanlar bir zahmet uzaklaşsınlar

0|0
    0|0
    • benden uzak olsun o zaman :D küfürlü konuşalar erkesi tavırlara dayanamıyorum. bu yüzden lezleri de sevmem :D

• ahhahaha :ddd

• Sportif kız her zaman iyidir :)

0|0
    0|0
  • İlgilenen kız değilde oynayan kız itici gelir. Hele bide futbol değil basketbol oynuyosa tam itici.

0|0
    0|0
  • Ülkemiz itici hale getiriyor, yoksa itici değil gayet de şık duruyor.
    Yozlaşan toplum itici olan taraftır.

0|0
    0|0
  • Evet, itici.

0|0
    0|0
  • oynaması problem değği ama fazla ilgili olması bana itici geliyor açıkçası. gerçi fazla fanatik olan herkes itici geliyo kızı erkeği farketmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...