Göğüs kaslarını hangi hareketle çalıştırıp dengeleyebilirim toparlanması için?

Aşırı kilo alıp vermeden göğüslerim. çatladı ve sarkma gibi bişey oldu ve bu durum acayip bozuyo moralimi son 2 aydır düzenli günde 1saat spor yapıorum. kendimce evde göğüs kaslarını nasıl düzeltebilirim en azından biraz toparlanabilmeleri için ne yapmam. lazım sporla yapabiliceğimi az çok. biliyorum bu konuda bir fikri olan varmı?

Güncellemeler:
.

...
...

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• yüzünden ne hayır gördükte arkanı döndün :D

0|0
    0|0
    • Ne dmk bu

• beklıyorum

• ...

Erkekler Ne Diyor 14

• Yüzüstü yatar pozisyonda bir sağ bir sol ayağını , sıralı şekilde kalçalarından kuvvet alarak kaldır - indir.
    Kalçalarındaki yanmayı hissedeceksin. Bunu sağa sola götürerek veya bisiklet pozisyonunda şekillendirmen mümkün ^^

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • güzelim konu bayan olunca önce bir doktora görün bakma burdaki cevaplara hiç o sana gerekli açıklamada bulunur

0|0
    0|0
  • evde yapabilir misin bilemem ama gögüs sıkıstırma hareketi dumbell fly ya da cable crossover ve alt gögüsü sarkmayı toparlamak icin dumbell pullover ve decline sınav, marduk arkadasın paylastıgı resimdeki gibi.

0|0
    0|0
  • bench press yap kanka haha

0|0
    0|0
  • spor ile kaslar dirileşir ve toparlanır.. bildiğim kadarı ile bayanlarda sarkan göğüs spor ile çok az derecede dikleşiyor. mantık olarak göğüsün içinde kas yok süt bezleri yağ vs... bulunuyor. ama yinede bilene sormakta fayda var.

0|0
    0|0
    • Dostum sen hiç düzenli fitness yapıp göğüsleri vücudu sarkık kız gördün mü?

• Tesekur ederim. iyi aksamlar

• dar şınav , bide eğer dumble varsa sırt üstü yat ve onları göğüs hizasında kaldır indir kaldırırken nefes ver indirirken al

0|0
    0|0
  • Dumbbell fly ve bench press yapman yeterli.

0|0
    0|0
  • Şınav çek zor gelirse dizlerini yere koyarak yap bunu.

0|0
    0|0
  • şınav tek çare

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama kanks mesaj at anlatiyim detaylı

0|0
    0|0
  • sınav cek daha sonra sınav varyasyonlarına geç

0|0
    0|0
  • Şınav çek