Sizinde okulda hocalarınızla ya da okulla ilgili komik anılarınız var mı? :D

arkadaşlar benim lisede bi tarih hocam vardı.çok esmer kara bi adamdı.ismide murattı.çok uyuz bi adamdı.ona 2. kara murat diyorduk kendi aramızda.snra okulda anons verildi.5 dk snra yangın tatbikatı yapılacaktır.neyse işte alarm sesi çaldı.herkes kaçıyor bağrışmalar falan.bizde böyle onları gülerek izlyrz.hepsi gtsnler biz sonra ineriz dedik.baktım hoca arkadan geldi bize aynen şöyle seslendi.gerizekalılar yangın çıktığında böyle duracakmısınız :D hahahhaha . orda gülme krizine grmstk.sizinde böyle komik anılarınz varmı ?:D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Derste acayip +18 bir espri patladı. Tabii ben kendimden geçmiş bir halde gülerken hocanın sesi yükseldi: "Kim o pis pis gülen? Şeydeki şeyler gibi?" link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Üzgünüm gizli bu cevap pantere:

Bana göz koymuş sanırım her kızla konuşuyorsun ne ayaksın falan.Bebeğim büyü de gel,100 gram beyninle beni bacaklarına laf etmekle suçladın insanlık yaparken,namus bekçisi dedin,kiminle samimiysem onları kıskanmaya onlara asılmaya başladın resmen.Git sor illallah etmiş durumdalar senden.Yerse tabi.

Zamanında el uzattığıma yazık,el kadar bebeğin yaptığına bak soranım.Bir ara başka sorunda notmal cevap yazıcam söz

0|0
    0|0
  • çocukluk anılarıydı unutuldu tabi

0|0
    0|0
    • ben genelde hcbirini unutmam:)

• boş boş ekrana mı bakıyorsun yani :)

• senın yazdgnnı okuyrm bsy anlamıyrm.anlamadgm içinde senin sorunun altına yazıorum farkındamısın sorunlumusun neysn yahu uff!

Kızlar Ne Diyor 1

• fen bilgisi öğretmenimiz birine soru sorcagı zaman parmagını şıklatıp box diyordu.Bi keresinde yanlıslıkla b.k demişti.bi bu var aklımda henüz gelmedi aklıma baska bisey

0|0
    0|2
    • Noldu engellemek yemedi mi.Psikolojik deli ben olmasam bırak sınava girmeyi hala kafanı gömmüş zırlıyordun bebe.Sen kimsin beni listeden çıkarıyorsun bu ne cüret.He bana yaklaşan her kıza asılmayı da bırak lezmisin nesin ne oldupun belli değil hadi yandan

• benle düzgün konuş salak . asıl sen nesin belli değil tüm kızlarla konuşuyosun . gerizekalı şey

Yükleniyor...