Hakemin doping yapması sizce suç mu?

yani kendinden başkasına zararı yok . kaldı ki maçı daha da iyi yönetir. ne diyorsunuz? hakemlere doping testi yapılmalı mı

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• senin yazdigin görüse katiliyorum.. doping testi yapilmasi sacmalik olur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fenamı işte performansını arttırmış.

0|0
    0|0
  • var mı yok mu test yapılmadan doping verilmeli bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hakemler secilirken belli bir mesafeyi belli bir sürede gecme kotası var. o kotayı gecebildiyse dopinge gerek yoktur. ama doping almamaları gerekir, kafa yapar sacma kararlar verir falan.

test yapılması gerekir mi bilemem ama doping almamaları gerekir

0|0
    0|0
  • hakemin dopig kullanmasının kimseye zararı olmaz karı olur

0|0
    0|0
  • bence mantıklı bile sonuçta hakemin bir rakibi yok dolayısıyla kimseye avantaj sağlamıyo... UEFA hakem komitesine bi önerelim bakalım bunu =))

0|0
    0|0
  • Bence suçtur.Çünkü hakemlerde sınava giriyor.Bu sınavın içinde kondisyon yani koşuda var.Hakem olmuş birinin doping kullanması etik değil bu yüzden.

0|0
    0|0
  • bence yapılmamalı çünkü maçın skoruna bi etkisi yok hemde insanların yoruldugunda beynine oksijen daha az gider düşünmek zorlaşır bu sayede daha bile iyi yöneteceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bence değil sonuçta hakemin haksızlık yapacağı bir rakibi yok o yüzden rekabetin olmadığı ortamda doping testine gerek de yok

0|0
    0|0
  • yok kımse kullanmamalı hakemde olsa sonucta sporcu kımse ek takviyeye ihtiyaç duymamamalı doğal olunmalı

0|0
    0|0
  • Doping, performansı arttırıcı amaçla kullanılır. Etik yönü ise, yarışta öne geçmek amaçlı kullanılmaması gerekir.Burada, bir öne geçmek amacı taşıdığı söylenemez.Belki de kullanıyorlardır bu nedenle de.

0|0
    0|0
  • Onlara yapılmıyor ki doping testi.Ayrıca yapılmamalı da bence.Sonuçta karar verme mekanizmasını etkileyen birşey değil.

0|0
    0|0
  • Sen varken bir de bana troll diyorlar:(

0|1
    0|0
Yükleniyor...