Selamın aleykum arkadaslar kilom konusunda sizden fikir almak istiyorum bir yardimci olsaniz?

1.68 boyunda ve 60 kilodayim kilomu gostermesemde kendi gozumda sisman gibiyim bir 5 kilo vermek istiyorum nasil verebilirim bu 5 kiloyu bir yardimci olsaniz sevinirim.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kılonda sıkıntı yok ama kilolu olmasada bazı bayanlarda bel cevresınde sımıt oluo o varsa onu erıt yeter 5 kilo vermen fızıkı degısım yaratır emınmısın?

1|0
    0|0
    • Aynen ya bendede o simit var ama nasıl gidicek bilmiyorm

• mekik gibi karın kası calıstırcak sporlarla ve sunu solıım goguslerın buyukse kılo verme kotu durur

Erkekler Ne Diyor 10

• Ölçülerini yazabilir misin?

0|0
    1|0
  • zayıflamak istiyorsan bunu oku uygula.
    http://i.hizliresim.com/V2lJqv.jpg

1|0
    0|0
  • yemek yerken 15 dk zaman içinde beyin sana doydum demez az ye 15 dk sonra bir daha yemeye çalış yiyemezsin 15 dk zaman geçtiyi için beyin uyarı göndericek domdum yeme diye kilav hamur işi şeyler yeme kadın günlerinde de az boca börek ye:)))

1|0
    0|0
  • Bol bol su iç ve ekmek pilav filan gibi agir yemekleri aksam yemeğinde yeme

1|0
    0|0
  • Aleyküm selam biraz tombik olmanız gerek diye düşünüyorum ^^ 60 kilo falan iyidir ya fazla zayıfta iyi değildir ya :D

1|0
    0|0
  • Yuruyus kosu ve mutfakla samimiyetini azalt..

1|0
    0|0
  • ben bir sorun göremedim

1|0
    0|0
  • Az ye ya da bırak hiç yeme.. 2 ayda kilo istediğin kiloya ulsşırsın.

1|0
    0|0
  • Mükemmelsin bence, boyun uzun çünkü

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kilolu hissediyorum kendimi

• bence vermene gerek yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kilolu değilsin kuruntu yapma bisiklet imkanın varsa bisiklet sür derim ben hem zevkli hem başarılı

1|0
    0|0
    • Gerçekten çok isterdimde bisiklet sürmeyi bilmiyorum

• Ne biliyim korkuyorum duserim diye ogretende yok :DSASDA

• Düşeceksin zaten ilk :D Ist daysan sık sık git sür Adalar mesela çok müsait

Yükleniyor...