Yarın kick boxa başlayacağım?

Çok heyecanlıyım. Yeni bir ortama gireceğim. Dersler hakkında bilgisi olan var mı? Bir de karşılıklı dövüşme falan var mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok uzun anlatır hocam anlatırdım ama. Sana kısaca anlatayım neler yapacağınızı. Önce koşuyla başlanır yaklaşık bir 15 dk koşarsınız çömel kalk gibi hareketler koşarken. Sonra dağılıp esnemelere geçersiniz, açma germe yapılır ve ardından eş alınıp sparring yapılır yani karşılıklı çalışılır. ama sen yeni başladığın için önce gar tutmayı falan öğrenirsin ayna karşısında çalışırsın.

Türkiye de gerçekten kickboks öğreten yer çok az bitirdiler ynai bu sporu mesajdan merak ettiklerini sorarsın hocam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• kardiş bolca ısınma hareketleri yaptırırlar. hedefsiz boş vuruşlar olur. kombine hareketlere geçilir refleks ayarları falan. karşına birini çıkarırlar gard alır savunmayı geliştirirsin. ciddi düşünüyorsan antrenman kaçırma. ha birde sigara içmemen gerekiyor ben gittim yurt dışı mevzuları oldu birazda sıkıldım sarmadı :)

0|0
    0|0
  • bismillah ne karsılıklı dovusmesı yarın baslıyosan tahmını 2 ayın var rakıple calısma duzenıne

0|0
    0|0
  • Başlasan nolcak boyun kısa sen benim karşıma çıksan yine dövcem seni :) dersler dersen çok agır dikkat et yapamassan sana yaparlar canın acır yavaş yavaş olur

0|0
    1|0
    • boyum 1.80. rahat ol gucluyum ben kardeş o işler belli olmaz

• kısa kısa fitnesada gidebilirsin bu arada diyim kickboskda kendine güvenin olmassa çok dayak yersin yerden kaldırmazlar yavaş yavaş alışırsın ama ilk dayak yiceksin ki sonra dahak atmayı öğren demi?

Yükleniyor...