Erkeklere özellikle bu sorum...Ayrıldıktan sonra kız arkadaşının mutlu olması sizi çıldırtır mı?

ayrıldıktan sonra (hatta kendi isteği ile ) kız arkadaşının mutlu olması erkekleri gerçekten çıldırtır mı siz ne hissedersiniz ne yaparsınız?

Güncellemeler:
kızlara da soralım hiç böyle bir şey yaşadınız mı? erkek arkadsınız sizi mutlu görünce geri dönmek istedi mi?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de mutlu olurum, neden çıldırayım ?

0|0
    0|0
    • bi cok forumda tam tersi söylenmiş burdaki cevaplar beni şaşırttı demekki diğer yazılanlar dogru değilmiş...

• Olgunluk meselesi

Erkekler Ne Diyor 12

• mutlu olsunlar bu seven adami cildirtmaz hatta ister bunu.. belki yeni bir kisiyle olan iliski üzebilir..

0|0
    0|0
  • çıldırtmaz asla.Mutlu olduğunu düşünür daha sonra aynı davranışları beraber olduğu yeni kişiye yansıtır.Eski ex borderline olduğu için mutlu zaten olamaz:).mutlu olmasını isterim zaten.ayrıca kadınların mutlu olması çok zor:D

0|0
    0|0
  • burdan selam söylen bütün aşklarıma. Beni tebessümle hatırlasın mutlu olsun

0|0
    0|0
  • Çıldırtmaz , üzer;çok üzer.

0|0
    0|0
    • geri dönmek ister misin peki bu konuda epey bi görüş var da.

• Kendi isteğim ile ayrılmışsam sorunun boyutuna göre tabi ki dönmek isterim.

• çıldırtmaz. neden çıldırtsın ki? çok saçma bişi bu.

0|0
    0|0
  • anlaşarak ayrıldıysak mutlu olmasına sevinirim ama terk ettiyse ayar olurum tabi

0|0
    0|0
  • Bi kıza değer wermişsem çıkmışımdır zaten. Eğer kötü bittiyse mutlu olması yada mutsuz olması bni ilgilendirmez. Ama normal bitmişse arkadaş kalmışsak sorun yok onun adına sewinirim .s

0|0
    0|0
  • ayrılmışsın olay bitmiş daha ne

0|0
    0|0
  • Beni senin gibi bir de annem terketmişti ki göbeğimde durur onun yokluğundan bana kalan çukur...

0|0
    0|0
  • hayır ayrıldıktan sonra benle alakası kalmamıstır ne mutlu eder ne uzulurum

0|0
    0|0
  • Nokta koyduk bitti.

0|0
    0|0
  • Yoo, umrumda olmaz öyle bir durum.Mutlu olursa sevinirim ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence herkes bir nebze uzulur... Burkulur..

1|0
    0|0
Yükleniyor...