Arkadaşlar üniye gidecem biraz çalılmıştım kas var ama 1 aylık spora gideyim mi?

yoksa evde mi devam edeyim? ramazan ayı felan oldu bu yaz hiç çalıştıramadım kasları.1 aylık body iyi olur mu sizce?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yok gerek yok kendi kendine koşuya çık evde squat şınav mekik barfiks yap yeterli olur

0|0
    0|0
    • spor merkezinde daha etkili olmaz mı? 2 yıl öyle yaptımda o kadar etkili olmadı sanki

• üniye gidince ilk sene karı kız peşinde koşmaktan spor salonu filan hikaye olacak. sen vücudunu 1 ayda hafiften topla zaten yapı var diyorsun yeterli olur.

• :D eyvallah :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence git. Hiçbir zararını görmezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 ay gidip üniversiteye gidince bırakcaksan gerek yok. Günde 1 saat ile 1buçuk saat arası tempolu koşu şınav mekik barfiks yeteri kadar toplar zaten önceden de çalıştıysan

0|0
    0|0
  • Göğüs bölgesi, sırt-kanat bölgesi, omuz bölgesi olmak üzere haftanın 3 günü çalışacaksın. Bu da toplamda her kas grubundan 4 'er defa demektir. Kas çalışması yapmak için 1 ay çok çok kısa bir süredir. Ama çalışma, her zaman çalışmadır.

0|0
    0|0
  • senin ilacın p90x araştır olmadı sor bana

0|0
    0|0
  • bence gerek yok üniversitede git yaza kadar yazın gerile gerile gezersin plajda :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...