Sabah yürüyüşlerini öğlene alsam?

Merhaba arkadaşlar, ben yürüyüş yapıyorum sabahları tempolu fakat uyanamıyorum her gün o yüzden saat 1-2 gibi yapmak zorunda kalıyorum. Sizce sabah değilde 1-2 gibi yapsam tamamen? Daha çok bilgili birisi yardımcı olsun lütfen.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sabah uyandığında insilülin uykuda o yüzden yürüyüşe başlar başlamaz yağ yakımına başlıyosun ve daha hızlı yağ yakıyosun , ayrıca sabahaın ilk saatlerinde vucut daha dinç olur hormonların hepsi üst düzey vucutta o yüzden sabah yürüyüşü çok daha faydalı ayrıca bide öğlen aşırı güneş var çok zararlı güneşin en dik vurduğu saatler :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim:) sabah tempolu yürüyüşe devam:)

• rica ederim :) O sana kalmış uyandıktan 10 dakka sonra çık yeter ama tavsiyem 11 den önce çık zaten aç olacağı için karnın güneşte epey bir bunalırsın :)

• Tamaaam:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Şöyle açıklamak gerekirse öğlen yapmanız halinde güneşli bir gün olursa daha fazla terlemenizi göz önünde bulursak daha fazla efor sarfedersiniz. Bu durumda daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Sabah yapmadan önce yemek yemiyorsanız kalp krizi riski olduğunuda belirteyim.

0|0
    0|0
    • Yok hayır, kahvaltı olarak yeşil çay, yeşil elma yiyorum ve içiyorum

• Uykuyu es geç sabah yürüyüşlerine devam o halde :)

• Aynen öyleee:)

• öglen cok sıcak olur ama

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum; ama öğlen güneşin gökyüzündeki konumu, hava sıcaklığı ve havadaki nem bunaizin vermeyebilir. Sıcakta güneş altında yürüdüğünüzde, su kaybeder, tansiyornunun yükselin ve Allah korusun baygınlık geçirebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Sabah 6 da boğaz havasinda koşudan daha güzel bişe var mı ki? Bence o hava ve o boğazın serinligi için erken kalkmak değer bu havada

0|0
    0|0
  • Olmaz...
    Sabah erkenden kalk bol su iç birkaç parça ufak bişey at ağzına çık koş hergun yaptığım şey sabah daha iyi oluyor öğlen sıcağında koşulmaz

0|0
    0|0
    • Teşekkürler:) peki sabah kaç gibi yapmalıyım

• Yürümek koşmak iyidir güne enerjik ve mutlu başlamamı sağlıyor..:)
      Sağlık içinde çok iyi.
      Güne erken başlayıp bütün gün dinç oluyorum...:)

• Aynen öyle:)

• yorgunluktan ölürsün :D

0|0
    0|0
  • ama güneşin daha sıcak zamana denk geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Alma bence çooook dıcak sabah gezmesi iyidir

0|0
    0|0
  • Hiç bir faydası olmaz sabh yürüyşlerinin sebebi vücudun dincini arttırmaktır sn öğlene kadar otur bekle sonra yryş olmaz.

0|0
    0|0
  • Güneş krrmini sür derim yanabilirsin :D

0|0
    0|0
  • Sabah vakti metabolizmanın hızlandırırirsan daha fazla enerji yakarsin

0|0
    0|0
  • sabah daha mantıklı doktorum demıstı

0|0
    0|0
Yükleniyor...