Erkeğin pişmanlığı ne kadar sürer sizce? Ya da pisman olur mu?

Nişanlımla ayrılmak üzereyiz.ailelerin haberi yok henüz ama artık tamamen bitti sanırım.çok üzgünüm,elimden geleni yaptım hatta fazlasını yaptım ama olmadı.ben değiştim, değişen ben evliliğe hazır değil,duyguları karışık lütfen daha fazla bişey sorma dedi en son.üzgünüm çünkü o yüzüğü biz kolay takmadık,üzgünüm çünkü hiç bir tartışma kavga olmadan durduk yere bitti.iki gün önce sen bana Allah'ın lütfusun seni gittikçe çok seviyorum diyen kişi iki gün sonra değişti.başkası yok onu biliyorum,böyle sonuçlansın istemezdim.pişman olup beni arayacağından da eminim ama o zaman da ona tek cevabım olacak: ben değiştim...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler zor şartlarda bu gibi davranışlar gösterebilirler. göründüğü kadar güçlü değiliz biz de insanız.

en çok korktuğumuz iki olay vardır biri sünnet düğünü diğeri evlilik düğünü.

kendisi bu konuyu bir arkadaşıyla falan konuşamamış belli. destek olacak birine açılamamış. bu durumda senin biraz ısrar edip kolundan tutup masaya oturtman lazım. olaylar büyümeden kararını verip olaya yön vermen lazım. ısrarda da aşırıya kaçmadan konuşarak problemi çözmeniz lazım. problem sende ve ya sevgisinde değil yani.

0|0
    0|0
    • En yakın arkadaşıyla konuşmuş oda iknaya çabalamış cunku oda yeni evli.demis ki bende 4-5 kere nisanı atmayı düşündüm ama sonra pisman olup herseferinde geri döndüm.sende pisman olursun aranızda hic bir problem yok bazi seyleri cok takma demis.bizde saatlerce konuştuk cozmeye çalıştım ama kafasının karışık olduğunu söylüyor sonra kendisi kabul etmiyor kararım net diyor

• benim yakınım bir ablam var. onun sözlüsü sözü atmıştı. çevresi tarafından çok sevilen öyle iyi bir insanı kaybetmişti. şimdi o ablam bir başkasıyla evli 2 çocuğu var ve bildiğim kadarıyla çok mutlu. oluyor böyle şeyler üzülme öyleyse. daha iyileri karşına çıkar inşaallah

• İnsallah arkadasim Sagol.ben burdada mutlu olamiycam diye karamsarlığa kapılmıyorum.bende çevremde hatta en cokta onun cevresinde cok asırı sevilen biriyim.benim üzüldüğüm tek şey emek verdik birlikte bu iliski icin,nisanla taclandirdik herkes hayrandi aramızdaki muhabbete.simdi bakıyorum sanki o insan o değil gözlerimin icine bakan benim icin ici titreyen insan değil

Erkekler Ne Diyor 2

• tabiki is isten gectikten sonra... pismanlik dedigin kaybedince duyulur pisman oldugunu o vakit anlar...

0|0
    0|0
    • Dedigin gibi is isten geçtikten sonra olacak sanırım.1 hafta arayıp sormadım o zaman bile hep takibimdeydi hep yazmamı aramamı bekledi alışmıştı cunku.ama artik kaybedince anlar

• Aminn Allah razı olsun.imtihanim bu olsa gerek Allahtan gelen herseye boynumuz kıldan incedir

• cümlemizden.. aynen öyle..

• Bir yaz yagmuru kadar.ama aradigini disarda bulursa kis yagmurlari kadar uzun surer

0|0
    0|0
    • Ne aradığını bilmiyorki sorunda o.yanliz kalmak istiomus evliliği düşünmüyormuş.o zaman niye bu yola çıktın diyorum haklisin diyor çıkmamalıyım

• Nokta koyduk bitti diyor.hadi hayirlisi diyelim

• Amin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...