Ahh bu kızlar...'Sen beni ne sandın?'

Ah bu kadınlar neden bu ülkede böleler?Bara gidersiniz kız size dakikalarca bakar,yanına gidersiniz,”sen beni ne sandın?” çok garipler..Ne sanayım?Güzelsin ve bakışıyoruz geldim işte..Neyse tavlarsınız gezersiniz,hadi eve gidelim evde devam edelim dersiniz,”sen beni ne sandın? Neyse eve gidersiniz elinizde içki yaklaşırsınız hoop dur bakalım ”sen beni ne sandın? Neyse eve gidersiniz öpüşmeye başlarsınız,ileri gitmek istersiniz,heey ”sen beni ne sandın? :)))

Güncellemeler:
Türkiye’de kadın tavlamakla avrupa’da,slav ülkelerinde kadın tavlamayı ”premier lig” ile ”amatör ligde top koşturmaya benzetir hep..Gerçekten Türkiye’de kadınları tavlamak avrupaya kıyasla çok bilgi ve beceri gerektiren bir olay..Bir erkek Türkiye’de rahatlıkla kadınlarla birlikte olabiliyorsa Avrupa’da neler yapar tahmin bile edemiyorum..Ben o rus erkeklerini,o ingilizleri,italyanları gelsinlerde göreyim bakalım Türkiye’de top koşturabiliyorlar mı? :))
bişey daha var tabiki... Tabi alışkın değil onlar,oralarda çok kolay bu işler,gidersin bir bara kız sana bakıyorsa ısmarlarsın içki sonra kız sorar sana evin yakın mı diye?Hade gel de ısmarla bakayım bizim kızlara bir içki alırsın cevabını anında ” u think that ı*whore or wat?” ;))))
bu sorunun saçmalıgı nedir arkadaşlar söylermisiniz birisi saçmaladıgımı söylüyor bende kadınların ne kadar zor oldugunu söylemeye çalıştım bu konuda güncelleme yaptım a

0|0
22|15

En İyi Kız Görüşü

• aa bu arada niyetinizi açık seçik söyleseniz herşey daha kolay olucak .bir gece yatmak için dil döküp aşk cümleleri kurmak sonrada vınlamak türk erkeğinin adeti haline gelmiş .aaa bide istediğini alamayınca bok atanlarda var .

12|5
    0|3
    • benim art niyetim yok lütfen böle konusmayın ben türkiyedeki kadınların ne kadar zor oldugunu anlatmaya calısıyorum

• sen benimi takip ediyon :)))

• ben saçmalamam bu soru gayet normal bir soru monica

Kızlar Ne Diyor 21

• barda tanışıp eve giden kızı ne sandığın belli soru sormasına gerek yok .zaten akllı ve karekterli kadın bir kere gördüğü adamın evine gitmez

4|4
    0|0
    • katiliyorum

• ayak yapıyor işte hatta zorum ben zor kadınım diyenler var bide herkesle bir gecede yatabiliyor .zor kadınmış püff .

• ne sandığını söyle bitsin olay ozaman

2|1
    0|0
  • başıma bu yazdıklarının hiçbiri gelmedi çevremde de hiç böyle bir kızla karşılaşmadım.Haa gelirse derim tabi sen beni ne sandın zaten.öyle bir şeye cesaret de edemez kolay kolay bu yukarıda yazdıklarını yapmaya.Ha baktın laftan anlamıyor.Taşı aldığımla bi geçiririm kafasına o zaman zaten istese de bişey yapamaz.

0|1
    0|0
  • sen ne sanmıştın :))

1|1
    0|0
  • Harbiden ne sanıyorsunuz :D

0|1
    0|0
  • kızlar o şekilde gelen erkeklerin amacının ne olduğunun az çok farkındadırlar. bu yüzdendir işte 'sen beni ne sandın'

1|2
    0|1
  • tamam işte hepsi aynı soruyu soruyo demek ki kritik soru bu. sende bunu sorgulayacağına uygunundan bi cevap bul sorana yapıştır cevabı yada soruyu sormayacakları ülkeleri dene =)

1|1
    0|0
  • acaba sen ne sandın :)

0|1
    0|0
  • Aman yaa ne sanıcaak alla alla :)

0|1
    0|0
  • eve gittiğinde de bu soruyu sorması saçma zaten istemese eve gitmez

0|1
    0|0
  • düsüncelerinizi acikca belli etmiyorsunuz, ondan öyle oluyor ;)

0|2
    0|0
  • bedava mı sandın para virip aldım

0|2
    0|0
  • Gerçekten ne sanıyosunuz o kızları :D

0|1
    0|0
  • barda elinde içkisiyle ne zannedilebilir ki...

0|1
    0|0
  • insan sanıyor , hepsi bu.

0|1
    0|0
  • love dead sen beni ne sandın :))

0|1
    0|0
  • amacınıza uygun kadınları seçip amacınızı acıkca söyleyin masum genç kızların iffetiyle oynamayın nefret ediyorum bu erkeklerden

2|1
    0|2
    • etme nefret niye ediyon simdi :))

• beddua etme niye beddua ediyorsun kızım yarın bigün seninde erkek evlatların olucak yanlıs canları cehenneme deme

• her erkek şerefsiz değildir kızları kandırmaz herkes. sadece şerefsizler kandırır işte

• kedniyleriyle çelişen tipler

0|1
    1|1
  • Sen bizi ne sandın haa? Böyle konuşuyorsun. :) Şaka bir yana gerçekten niyetinizi iyi biliyoruz biz sizin. sen bizi ne sandıın?

0|1
    0|1
  • bi teklifi beceremiyorsunuz..ben erkek olucam.o neler tavladıydım.

1|1
    0|1
  • seviştikten sonra "biz şimdi neyiz?" ve bir üst level'ı "ne zaman evlenicez?" soruları da var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Rus veya yabancı erkekler türk kadınlarına Türkiyede türk erkeğinden daha çabuk dikakt çeker.Sebebi yabancı olması.Türk olarak Amerikaya gidersen veya başka yere sende dikkat çekersin.Bu onlara değişik geliyor ve egzotik buluyorlar bunu başka kültürdensin çünkü.Bu başka bir şey.yabancı kız arkadaşlarım oldu kesinlikle onların ülkesinde böyle bir durum yok evet.Türk kadınlarına gelince:Yüzde 50-60 kısmı borderline.Neden Türk kadınları yan çizer?Fazla kalkık bir tarafları çünkü.Bir gecelik ilişki olsun olmasın farketmez uzun süreli ilişki veya değil..Şimdi sıkıntı manteliteden kaynaklı harika piercing ve dövmeler yaptıran hatun sana abaza muamelesi yapar ama kendisi de abazadır misal.Kadın da abazadır erkek de.Tüm dünya abazadır:)Türk kadınlarının da şahane karakterlisi olan var ama çok az malesef:) egosuna yenik düşen türk kadını malesef çok.Sıkıntı giyimlveya tarzla hayat stilinin- kafalarla uyuşmaması.Giyimce harika olur ama kafaca mantıksız düşünür.Kedinleri ne yapar ama sevgilim yok uuu aralarında konuşur şimdi kim abaza burda?::D

0|2
    0|0
  • İçkili bir ortamda barda.Barların ortamları genelde bellidir.Kız içkide içiyorsa , erkekle beraber bakışıyor.Sonra evine gidiyor , birer içki daha içiyorlar , sonra öpüşme geliyor hafif sevişmeler.

İleriye gidince '' Sen beni ne sandın '' ?

Valla namuslu değilsin o kesinde ne sandığımı tam bilmiyorum çözemedim seni ? desen tamamdır.

0|1
    0|0
  • Bizim toplumumuzda su dusunce var. Bayan cok Acik ya da mini etek giymisse vericidir. Bir kafe de ya da barda yalniz oturuyorsa muhtemelen vericidir. Los isik altinda sana baktigini sanirsin, vericidir. Insan nasil gormek istiyorsa oyle gorur. Eger bir bayan yeni tanistigi erkekle eve kadar geliyorsa mutlaka vericidir. Her ben hiyarim diyene bir avuc tuzla gitmemek gerek kardes.

6|0
    0|1
  • kopenag kriterlerini aşmışsın :D

Sen avrupa birliğine çoktan girmişsin

sen Türk kızlarını ne sandın :D

kıyaslama gireceksek

güzellik yönünden girelim

Örnek 1 :RUS KIZLAR link Rus HAtunların normali bide bu :D

Örnek 2: TÜRK Badem Bıyıklı Kız link İSTİSNALAR VAR GÜZEL OLANLAR onları saymıyorum onların yanına yaklaşılmıyor zaten ...Burunları gökteki 7.ci katman hizasında ...

Laf sokmak için google de araştırma yapıp kültür seviyesini yükselten kızlarımızı saymıyorum bile ...

Ha dip NOt: Hepside öyle değil bizimkilerin

BAzı Türk kızları var onlar Kızın DİBİ bak ...

0|1
    0|0
  • Çok doğru bi yaklaşım madem yatmaya niyetin yok tamam sadece içmeye gelmişssen bara ne diye ortalığa bakınırsın birilerini ayarlamak için hadi onu geç bar ortamı bellidir yaklaşık olarak bunu bile bile ne diye takılırsın hepsi naz işi zorlaştırmak maksat bizim erkeklerde birz meraklı peşlerinde koştukları için kalkar bi yerleri her defasında sen beni ne sandın :D

0|1
    0|0
  • aslında her kadının etkilenebileceği bir noktası var, sen bir şekilde etkilebildikten sonra zaten belli şeyler yaşarsın, ama bencillik edip sadece kendi zevkine ve menfatine göre davranmaya kalkarsan sert kayaya çarpmış olursun istediğini alamazsın...mesela bir masaj yapmak çoğu kadının libidosunu yükseltir...ama nasıl yapabildiğinde önemli

0|1
    0|0
  • ne sandın :)

1|1
    0|0
  • Öyle ortama girince ne sandın beni diyene verilecek tek cevap erkek hormonuma sorunca seni dişi sandım dersin.

0|1
    0|1
  • bunun manası ben sana vercem ama azıcık ruhumu oksa ;)

2|1
    0|0
  • ya bu bizim kızlar içten içe yollu aslında dediğin gibi bakar eder bişey dediğinde de bir prenses bir kraliçe havaları ki sorma gitsin iyi kızlar da vardır tabi mesela bu sitede desen ki aranızda yollu olmayan bir kız var mı herkes ben değilim der biz nasıl düzgün birini bulup yuvamızı kurucaz bilemiyorum :)

0|1
    0|0
  • Cevap verdiğime de vereceğime de bin pişman oldum ! Tamam güncelleyip durma hocam..Türk kızlarından şikayetciysen ,Avrupanın kızlarına koş o zaman..

1|0
    0|0
    • benim şikayetim yok türk kadınlarının türkiyede zor oldugunu anlatmaya calısıyorum

• Ne demişler;En güzel kadın,zor olan kadın ! :)

• türk kadını zormuş hemen yatağa girmelerini istiyor arkadaş galiba .ha girende var tabi paran varsa .5 dakikanı almaz .

• iyi bari soruya cevap veriyorlar..."Ben her soruya cevap vermem,sen beni ne sandın ?" diyen çıkmamış...

0|1
    0|0
  • vermiceksen uğraştırma.. Uğraştıysam,alırım.Almazsam bok atarım.

Şeklinde açık olunursa ne olur ?

1|0
    0|0
  • türk kızları adamı deli eder. ömrünü yer bitirir.

0|0
    0|0
  • Kızların hepsinde ego var çünkü salak onlar eeğ eğ .

0|0
    0|0
Yükleniyor...