Neden bir türlü kilo veremiyorum?

62 kiloyum ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum dans ediyorum spor yapıyorum yüzmeye gidiyorum gün içerisinde hep hareket halindeyim 2 litre su içiyorum en az... hatta ve hatta youtube tan video izleyip sıkılaşma hareketleri izleyip yaptığımda oluyor. fakat hala aynıyım hatta 1 kilo fazlam var bugün tartıldım ve 63 kilo olduğumu öğrendim hayır yani beslenmemide güzel bir şekilde yapıyorum kahvaltımı da yapıyorum tuz şeker hamur işi asla yok. Dün kriz geçirdim resmen neden böyle oluyor anlamıyorum yardım edin lütfen?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok kasıyorsun kendini bu yaptıkları hepsini düzenli rahat bir kafayla tüm gün içine yayar ve kendi içini hafifletirsen fiziki kısmı kendilliğinden gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunu oku uygula yardımcı olacak sana kafayada cok takma.
    http://i.hizliresim.com/V2lJqv.jpg

0|0
    0|0
  • Diyet olarak ne yapıyosun?

0|0
    0|0
    • 1 adet kepekli ekmek 5 zeytin yarım yumurta kibrit kutusu kadar peynir bunlar sabah
      ögleen 1 adet salata

saat 5 te de 1 kase çorba fakat hergün böyle değil her gün farklı farklı yiyecekler tüketiliyor ben sana bugün yapacaklarımı yazdım

• Sen hiç kaloride almıyosun diyetini değiştir bu diyet çok zararlı zaten daha çok protein tüketebilecğeğin bir diyet bul internetten low karb diyetine bir bak. Sürekli aynı diyeti yaparsan bir süre sonra vucudun ona alışır. Ayrıca spordada antremanın şiddetini artır demekki yeterli olmuyo.

• Abur cubur yeme koşarak daha çabuk kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • yemiyorum zaten

• her gün 15 dakika esniyorum daha sonrasında ise 1 saat spor salondayım daha sonrasında ise eve geldiğim zaman kendi tekniklrimle yarım saat spor yapıyorum akşama doğru ise güneş battıktan sonra 1 saat koşuya çıkıyorum daha ne yapmam lazım

• Koşu hızını arttır süreyi kisa tut. Bir uzmandan da bilgi al. Bünye ile ilgili de olabilir.

• Genis bir zamana yayman gerek zayiflamayi. Spor rejim beslenme hepsini bir arada uygulaman gerek.

0|0
    0|0
  • boy kaç?

0|0
    0|0
  • Kilolu kizlar güzeldir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...