Neden 60kg nin altina düşemiyorum?

1.67m boyunayim. Birtürlü 59a inemedim hep 61-66kg arasinda bir kilodayim. Diyet yapiyorum 61kgye kadar indi ama artik inmiyor. Günde 4-5 ögün yiyorum az yiyorum, yag yok, tuz şeker yok, kahvaltimida yapiyorum akşam hafif şeyler yiyorum cacik falan yapiyorum uykumuda aliyorum günde 2 litre su iciyorum dans ediyorum bisiklet sürüyorum yürüyorum daha ne yapmam lazim niye olmuyor okadar dayandim bu sabah tartiya ciktim ayni ya hala 61.6 kg delirdim bütün motivasyon gitti.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilk aylar hızlı gider sonra yavaşlamaya başlar her ay anı kiloyu vermek zordur.
    vede yaktıgın kadar yiyorsan kilon sabit durur cok inip cok cıkmaz.
    o zaman öncekinden daha az yemelisin.

1|0
    0|0
    • okadar az yiyorumki anlatsam kendini öldürmekmi istiyorsun dersin... anlamadim gitti

• a cok iyimiş:) tam 1 ay sonra nikahim var, bir 3-4 kilo vermek istiyorum bende

• böyle devam edersen istediğine ulaşabilirsin vede ağırlık calısabilirsen daha cabuk sıkılaşırsın cokta zayıflamanda gerekmez. vede besin değerlerini öğrenmek istiyorsanda https://www.diyetkolik.com/besin-degeri-ogren/ buna gir istediğin yiyeceklerin değerlerini öğren böylelikle ne yediğinide bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır sakın moral bozmak yok devam et. vücut bazı kilolarda direnç gösterir bu çok normal herkeste oluyor. hatta biraz kilo bile alırsın ama bunu aşılacak bir eşik olarak gör o eşiği aşman zaman alacak ama geçersen çok hızlı kilo vereceksin

2|0
    0|0
  • Fazlasıyla su iç Zayiflatiyor

1|0
    0|0
    • cok fazlasida zararli diye biliyorum? Nekadar icmeliyim mesala kac litre?

• Yaz olduğu için devamlı su iç terleme orani fazla ve su insanin içindeki iltihaplanmaya yok ediyor metopolizmayi hizlandiriyor günde istersen 5 litre su iç fark etmez ama bir anda fazla içip rahatsız etme mideni

• tamam teşekkür ederim

• Ablacığım vücut kendini dengede tutmak ister, o yüzden bazı direnç boktaları vardır.. Kilo alırken de verirken de böyle, belli kilolar arasında direnç gösterir, sen sabredersen 59 a düşeceksin merak etme, hatta 59 a düştükten sonra yine hızlı bir şekülde diğer direnç noktadına kadar hızlı kilo verdiğini göreceksin;))

0|0
    0|0
  • sabret dusersın

0|0
    0|0
  • kilon normal neden kendini yoruyorsun ki

1|0
    0|0
  • dünya malı dünyada gider. boşver düşme yee gitsin...

0|1
    0|0
  • Allah böyle istiyor

0|0
    0|0
  • En iyi kilo verme yollarından biri sevişmektir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 saat aralıklarla yemek yemelisin

0|0
    0|0
    • 3 ögün falan oluyor o ya az degilmi

• öyle bir 3 günlük diyet okumustum sadece patates yencek diye :S denemek lazim ama zor

• Yok zor değil gerçekten bir de yanında bir içecek hazırlıyorsun istersen özelden yaz detaylı anlatayım sana

• belkide senin ideal kilon odur

0|0
    0|0
    • yok ya basenlerim var cirkin duruyor:(

• sporla ve az yemekle bu sorunu aşabilirsin diye düşünüyorum sadece biraz azim gerek

• yağ oranın kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...