Hareket ederek sıkılaşmak mümkün mü?

Dr. Ender saraçın bir videosunu izledim tam 10 hareketle 3 haftada incelmeyi anlattı sizce buna güvenmeli miyim yoksa normal bir uzmandan destek mi almalıyım? ayrıca diyet ve sporda yapıyorum ekstradan da yüzme kursuna gidiyorum 3 haftada incelir miyim?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• vucudun şu an yumusaksa 1 ayda 5 cm ıncelırsın kılo vermesende sadece sıkılasarak. cnku yaglar gevsek şu an sıkılasarak sen onları sıkıstırmıs oluorsun ve daha ınce sıkı vucuda shıp oluorsun. pamuk seker gıbı mesela ne kdr pofuduk buyuk ama onu parmanlarında sıkıstır kucucuk kalıor. aynı sey ıste ve spora zaten bıde zyflayacagın ıcın cok hızlı bı ıncelme gerceklescektır. ben 1 ay spora gıttım zyfm ama yumusaktı vucudum bacaklarm dolgun duruordu sadece 1 ayda 5 kılo vermısım gıbı durdum ve 1 kılo bıle ınmemıstım. sadece sıkılastım. (zyflamamın sebebıde ıstahım acıldı sporla ve cok yemek yıyordum)

0|0
    0|0
  • Normal bir uzmandan görüş almak daha iyidir bence fakat o 10 hareket öyle sakatlayacak derece de değilse yani riskli değilse senin deneyebilirsin denemekle bir şey kaybetmezsin. İşe yaramazsa bile vucüdünü esnetmiş olursun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...