Bacaklarım kaç günde şekillenir?

10 gün boyunca her gün 1 saate yakın bisiklet sürmeyi düşünüyorum. bu süre bacaklarımın şekillenmesi için yeterli bir zaman mı? ne kadar sürede bacaklarım sıkılaşır?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• artık bacakların kas yapmaya alıstıgından 10 gün sadece baslangıc olur ama sen farketmesende yavas yavas sıkılasacaktır hem diyet falan uyguluyorsan sıkılasmayı hiç bekleme once diyet bitecek sonra kas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 10 Gün içinde bir kas grubu şekillenseydi biz yıllarca spor yapmazdık :) 10 gün içerisinde sadece kaslarını spora alıştırmış olucaksın ayrıca 10 gün boyunca sürekli yani hergün bisiklet sürdüğün zaman bacak kasların erir , bir kas grubu çalıştırıldıktan sonra 48 saat dinlendirmen gerkir ki laktik asit gitsin kasların eski normal haline dönsün :) Spor yapıcaksan sporu bir yaşam tarzına dönüştür :)

0|0
    0|0
    • zaten öyle olacak yıl içinde yüzmeye de gitmek istiyorum ama anlamıyosunuz galiba ya da tam anlatmadım ben. ben şu an diyet + spor yapıyorum zaten. 10 gün tatil için bir yere gidicem. orda biisikletim var ve imkanım olucak. bnde bunu sabah akşam sporu arttırmayla denicem !

• hmmm. teşekkürler. bu konularda bilgilisin galiba daha önce benzer bir sorularıma da cevap vermiştin

• Boks ve Vucut geliştireme sporu yapıyorum 5 yıldır. Sen sor ben cevaplarım :D

• bir saat bisikletle anca iki yılda şekil alır o da hergün yapmayı bırakmazsan :D
    o yüzden bisiklet falan değil sabah öğle akşam pilates yap bisikletten daha hızlı şekilleneceği kesin

0|0
    0|0
    • pilates de yaparım bisiklet de sürerim o zaman.

• yav anam babam bisiklet bas pedala git :D
      şimdi büyük adada bisiklete binmek ah ulen be

• aynennnn :((((

• 10 gün de nereye şekilleniyo

0|0
    0|0
  • bu acele nereye az sabır 10 gunde olmaz fazla zorlama kendını duzenlı yap zamanla fark edeceksın

0|0
    0|0
  • 1 günde

0|0
    0|0
    • çok biliyosun sen

• 10 dkmi? hmm

H. I. T ise tamamda yavas hareketlerse 10dk bir bok degil

bacaklarinin nasil olsun istiyorsun merak ettim? resim göstere bilirmisin... hedef aldigin bir ünlünün mesela

• H:I:T ne? bacaklarım uzun zaten. ama kilom var şu an biraz kilo da vermeeye çalışıyorum (5 kilo :D )
      fark etmez zayıf olsun işte

• Onlari getir ben sıkılastiririm

0|0
    0|0
  • 1 saat mi biz kucukken tatilde hic durmadan 10 saat surerdik bisi olmazdı

0|0
    0|0
    • nasıl olmazdı çocukken cılızdı bacaklar zaten :D

• Dogru haklısın ciliz ince biseydik ama arkadaşda da olmazdi ayi gibiydi ama onun dört tekerdi o yuzden haklisin bari iki saat sur

• :D:D:D eve gidip ayı gibi yiyodur o. elimdedn geldiğince çok sürmeye çalışcam

• sadece bisiklet yetmez yanında hafif ağırlıklı ve squat vb hareketlerde yapman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kılona ve goruntune baglı bıdurum. bısıkletle bırlkıkte squat hareketlerıde yap cok faydalı ama 10 gun cok az bır sure malesef. en erken 2. haftanın sonunda farkedıosun hafıf sertlık bacaklarda oda goruntude deıl 1ay sonnda gorunurde fark oluor

0|0
    0|0
    • ebru şallının yaptırdığı hareketlerde bile 1 günde fark ediliyo ne diyonuz yaaa :/

• valla onu hıc bılmıorm ama bı gunde farkedldıgını ılk defa duyuyorum. eger ole bısey varsa onu yap o zaman 10 gunde ebru sallı gbı olursun :)

• tabiki sekillenmez 2 aydir her gun 2 saat suruyorum belli bir degisim olmuyor , yediklerini yakarsin ancak hepsi bu

0|0
    0|0
  • bacaklarının rski durumuna bağlı biraz da. ama zor yani kesin sonucu 20 günle 1 ay arası alırsın

0|0
    0|0
  • 10 de olmaz onu 1-2 aya çevir bence

0|0
    0|0
  • Bacağın kötüyse 1,5 yılını alır ama kötü değilse 9-10 ay sürebilir :)

0|0
    0|0
    • bacağım çok kötü değil ama ortada birleşiyolar hala az aralık kalsın toparlasın istiyorum. o kadar uzun mu yaaa

• Malesef :/ estetik yaptırcak paran varsa oda olur ama bu şekilde baya zaman alır

• tamda benim istediğim soruyu sormussun cevaplarda isime yarayan oldu sağol :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...