Göbek eritmek için bildiğini hareketler?

Göbek eritmek için mekik çekiyorum fakat araştırmama göre mekik çekmek yararlı değilmiş, çok yararlı ve göbeği dümdüz yapabilecek bildiğiniz egzersizler, hareketler var mı?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• mekik hareketlerinin çeşitleri vardır mekik hareketini zorlaştırarak çekmeyi dene

sırt üstü uzanıp ayaklarını doksan derece kaldır ve mekiği böyle dene

ya da yine sırt üstü yatıp aynı anda ki dizini çekerek göğsünü kaldır

bunlar işe yarayacaktır

fakat çok zorlamamalısın

0|0
    0|0
    • Omuzlarını kaldırarak yapıyorum, üst mekik oluyormuş sanırım. Alt mekiği tek başıma çekemiyorum, ayağıma birisi oturması gerekiyor

• :)))) evet işe yarar :)))

• :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece spor yaparak göbek eritilmez. Bazı bölgeler mutfakta eritilir. Sen şimdi bunu yazdım diye gider mutfakta spor yaparsın :)) Yani diyet yapacaksın asla yağlı yemeyeceksin. 3 beyazdan uzak duracaksın...

0|0
    0|0
  • p90x3 ızle

0|0
    0|0
  • Mekik.

0|0
    0|0
  • kos kızım kos :):)

0|0
    0|0
  • mekik form tutturur diyet göbek eritir

0|0
    0|0
    • Diyet yapıyorum, yürüyüşte yapıyorum tempolu. Saat 4te de üst mekik 3x20, kolları eritmek amaçlı da şınav hareketi 3x20.
      ama her gün 3er olarak yükseltiyorum mekik ve şınav hareketini

• aynı zamanda sabır gerektiren bir iştir inişler cıkışlar olabilir aldırmadan devam edilmeli ayrıca seker tuz ve karbonhidrat aşırı tüketmemeye dikkat edilmeli

• Evet karbonhidrat yüzünden annem sinirden deli oluyor nerdeyse:ddd yaptığı her şeyin karbonhidratına bakıyorum laf yapıyorum sjskaıksks

• Mekikin neresi zararlıymış söylermisin?

0|0
    0|0
    • Omuz tarafında olan bir et parçası gibi bir yer varmış ve onu gevşetiyormuş, birde göbek eritmeye yardımcı olmadığını sadece zayıfladıktan sonra kas yapmak için yapılacağını okudum. Doğru mu bilemem ama bir çok yerde öyle yazıyor

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    1|0
    • Dukan egzersizi mi bu? Ben mobildeyim de

• Bogazini tut hergun yürüyüş yap, göbek eritmek diye bisey yok kilo verdinmi vücudun her yerinden verirsin :)

0|0
    0|0
    • Diyet kendime göre kendim hazırladım, yürüyüş sabah tempolu olarak yapıyorum. Kalkamazsam saat 12-1 gibi kesin yapıyorum bırakmamak açısından. Tatlı-tuzlu-hamur işi olan, benzeyen her şeyi hayatımdan çıkarttıııım. Sabahları yürüyüşe çıkmadan sıcak su içiyorum, yanında elma yiyorum sonrasında yeşil çay içiyorum bu beni öğlene kadar tok tutuyor

• Hepsini ayarlayarak başladım, çok fazla araştırma yaptım. İnşallah ta vericez artık

• Hadi bakalim inşallah :D

• Zumba! Cok iyi bir sey. Ac youtube'dan hocanin yaptiklarini tekrarla cok yorucu ve etkili

0|0
    0|0
  • diyete basla sonra mekik cek bol su ic yuruyus yap abur cuburdan uzak dur

0|0
    0|0
    • Diyet kendime göre kendim hazırladım, yürüyüş sabah tempolu olarak yapıyorum. Kalkamazsam saat 12-1 gibi kesin yapıyorum bırakmamak açısından. Tatlı-tuzlu-hamur işi olan, benzeyen her şeyi hayatımdan çıkarttıııım

• Saçma gelebilir ama dün başladım, bütün ramazan boyunca bunu araştırdım. Başladığımda 92.6 kiloydum şimdi 91.2 kiloyum. Karbonhidratsız yemeye çalışıyorum daha çok ve boş zamanım oldukça yürümek için annemin iş yerine gidiyorum, orada oturup tekrar yürüyerek eve geliyorum. Ve bir sürü ter akıtıyorum. Günde 2-3 kere yeşil çay içiyorum. Yediklerimin kalorisine ve karbonhidratına göre yiceklerimi ayarlayarak yiyorum ve yeşil çay tok kalmama sebep oluyor

• yuruken vucuduna poset gecir daha cabuk terlersin ve kalin giyin icebildigince su ic bende basliycam 55 kiloyum 1.50 den fazla boyum 45 kilo olmak istiyorum boyumunda uzamasi lazim yani

Yükleniyor...