Kızlar futbol sever mi?

Dün soracağımı söylemiştim soruyorum :D futbol seven kızlar bir zahmet cevap versin. Ben başlıyorum: FUTBOL HASTASIYIM.

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Bende cok ilgiliyimdir takip ederim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yani ben istemem mi bi bjk'li kadın bulup inönüye gitmek...hiç denk gelmedi...ya fenerli denk..geliyo..ya cinconlu:DDDDD

0|0
    0|0
    • Beşiktaş candııır kandır herşeydiir renkdaşım! :D Beşiktaş'a can 'FEDA'... Aman bırak herkes BJK'li olmasın o ayrıcalık bizim :P

• futbolu seven kızları cok gördüm heleki fenerbahce stadına giden ceza aldıgında

0|0
    0|0
  • Kızlar futboldan anlamaz abi, farklı olmak adına takım tutarlar. tafraftarı olduğu takımın ilk onbiri bile sayamayacaklarına eminim.

Benim bir bayan arkadaşım var. Değiştirdiği sevgilleri ile birlikte futbol takımınıda değiştirirdi.))))))))))))))))))

0|0
    0|0
    • Pardon da ben futbolla büyüdüm. Oynarım da ;) anlamazmışız... BJKliyim ilk 11i de gözüm kapalı sayarım kardeşiim.

• sence haksızmıyım

• Aslında haklısın sinir oluyorum futbolun fsini bilmeyenlerin çok anlıyormuş gibi davranmalarına. Ofsayt nedir diye sorsan bilmezler ama onlardan daha iyi futbol bilen yok! :D Ben sadece genelleme yapmana takılmıştım o kadar :)

• futbol hastası kızları da sevmem kendim de sadece milli maçlar ilgimi çeker fanatik değilim ilgilide değilim oynarım ama takip etmem

0|0
    0|0
  • sevmesin mümkünse çok itici

0|0
    0|0
  • MihrimahDY bacı: sevmeyi bırak oynuyorlar bile. ..

fıstıksporda oynayan bi iki tane tanıdığım vardı.:D

0|0
    0|0
    • Ben de oynuyorum defans oyuncusuyum ben ama arada orta sahada da oynuyorum :D

• Amin inşAllah :))

• var tabi hemde manyakları var hatta lisede kızalla halı saha macıda yapmıstık arkadaslarla

0|0
    0|0
  • Sevsinde kalkıp tartışmaya girmesin.kartallar yuksekten uçar ayağı yapmasın

0|0
    0|0
  • futbol seven kızlar benim gözümde 1-0 öndedir :)

0|0
    0|0
  • nadir olabiliyo aferim cok ıyı :D

0|0
    0|0
  • sever tabi görmedin mi saraçoğlunda 55 bin bayanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• ben anlamıyorum ilgim alakam yok. takım bile tutmam

0|1
    0|0
  • futbolu pek sevmiyorum basketbol daha çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • ben sevmem -_-

1|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum.

1|0
    0|0
  • Futnol hastası değilim ama takımımın hastası olduğum için sadece, takımımın maçlarını takip ederim... :)

0|0
    0|0
  • futbol candır, aşktır. tabi severiz.

0|0
    0|0
  • dün o soruyu gizli soran kisi demek sendin :D. Ben arada izlerim oda ya büyük mac olacak yada milli mac olursa bakarim yoksa pek keyif almam izlemekten

0|0
    0|0
  • severim, yillar once oynuyordum hatta ama oyle asiri derecede fanatik degilim :)

0|0
    0|0
  • tabiki severiz:)

0|0
    0|0
  • Futbolu severm , ilgilenirim verdiği keyif çok çok başkadır.

0|0
    0|0
  • Ben ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • çok sevmem ama anlarım

0|0
    0|0
    • hatta bir ara pes olayına filan da girmiştim de :Doynamayalı uzun zaman oldu

• Oldumu izlerim yoksa takip ettiğim yok.

0|0
    0|0
  • ohoho ne demek ...

0|0
    0|0
  • severler sever

0|0
    0|0
  • Futbolsuz olrmu ya :D bn cok severm

0|0
    0|0
    • hah şöyle :D biraz da siz yazın yalnız kaldım burda :(