Vücut geliştirmeyle ilgilenen dostlar bakabilir mi?

Arkadaşlar hergün 500-600 arası mekik çalışıyorum karın kaslarım belli oluyor. Ama hala yeterli değiller sizce istikrarlı bir şekilde devam edersem daha fazla gelişir mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• fitnessla az çok ilgilene biri olarak araştırmalarım sonucunda mekik hiçbir işe yaramaz buyrun internette bir hoca bulmuştum amerikada yaşıyor kendisi
    http://www.youtube.com/watch?v=oXlXDsC7VMU

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şurada yorum yapan arkadaşlara baktım da gülünç, karın hareketleri 4 set maksimum tekrar yapılır 4x50 4x100 diye nitelendiremeyiz. 500-600 biraz abartı sadece düz mekikle bir şey elde etmen zor. Çapraz mekik ile kombinle hareketlerini ve vücudunu dinlendir mesela 1-2 hafta çekme çekmediğin hafta çık koş yağ yak bu oranlarda dengeleyecektir kendini kas ve yağ

0|0
    0|0
  • Gelişir tabi, ama görünmemesinin sebebi yağ, su ve şeker tüketimin olabilir yağı tam kesmeni söyleyebilirim ama bunları hepsini bırakman çokta sağlıklı değildir.

0|0
    0|0
    • yağ yok. günlerce aç gezip koşular yaptım.

• Ilk olarak her gun 500 tane mekik saçmalıktan baska bir sey degildir. Vücudunun gelişmesi için iyi beslenmeli ve sabırlı olman gerekir. Senin yaptığının 10da birini yapmama rağmen karın kası çıkıyor. Setler halinde yavaş yavaş arttirak Yapmalısın.

0|0
    0|0
  • sadece düz mekikle olmaz yani mekiğin çeşitleri var ve karın kısmında yağ varsa daha çok belli olmaları için onlarıda eritmen lazım

0|0
    0|0
  • Zamanla oluo kardeş kuru mekikle cıkmıo onu anladım

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım dostum?

• Yağ yakacan

• Yağları antrenör gözetiminde erittim. Ve yukarıda söylediklerimi 10 günden beri yapmama rağmen belli olmaya başladı. Demem o ki böyle devam edersem gelişmeye devam edermi yoksa ekstra birşeyler yapmalımıyım

Yükleniyor...